Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszenie ilości spermy po zapaleniu powrózka nasiennego


Gość Piotrek 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek 24 lata

Przebyłem zapalenie powrózka nasiennego po kilku dniach bóli poszedłem do lekarza i dostałem antybiotyk i przeciwzapalne po kolejnych pieciu dniach objawy ustapily. Moje pytanie czy od takiego zapalenia może sie na stałe zmniejszyc ilosc spermy czy to raczej rzadko sie zdarza ?(boje sie ze moze zarósł nasieniowód ale w sumie szybko to wyleczylem wiec moze nie bedzie zadnych powiklan) Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek 24 lata

A jeśli mimo leków to zapalenie stało się przewlekłe objawy mniej nasilone niż na początku ale nie chcą przejść to mogę mieć mniej nasienia na stałe? Nie wiem dlaczego nie mogę wyleczyć tego zapalenia mimo brania antybiotyku i przeciwzapalnych nie chce się wyleczyć do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek 24 lata

Chociaż może to żylaki powrózka bo mam 2 stopień i dlatego utrzymują się objawy czy to możliwe że to już nie zapalenie powrózka(wtedy objawy były silniejsze) tylko objawy żylaków np. ból po erekcji(nawet krótkiej) lub wytrysku ? Myślę, że zapalenie powrózka musiało już przejść bo brałem BISEPTOL przez 10 dni i przez 20 dni przeciwzapalne więc gdyby to było zapalenie to powinno już chyba ustąpić. Więc czy to możliwe, że to po prostu objawy żylaków powrózka nasiennego i czy po operacji to przejdzie ??? Oczywiście po wytrysku boli powrózek nie jądro proszę o odpowiedź pozdrawiam Staplera mądrą głowę:) Inne objawy to ciągnięcie w pachwinie przechodzące aż na nogę, uczucie dyskomfortu jakby zmęczenia pobolewanie nad jądrem. Czym się różni zapalenie powrózka od żylaków powrózka nasiennego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×