Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napięcie między moszną a odbytem po intensywnych ćwiczeniach


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Miesiąc temu miałem zapalenie najądrza, czułem dyskomfort w okolicach lewej pachwiny oraz lewego jądra, wizyta u urologa utwierdziła moje domysły, po leczeniu antybitykami zinnat i cipronex zapalenie ustało. Urolog przebadał mnie ponownie i stwierdził, że wszystko jest w porządku po czym przepisał mi bactrim. Od tego czasu zacząłem chodzić na siłownie, ale lekarz chirurg wykrył u mnie przepuklinę pachwinową, więc poprzestałem na ćwiczeniach aerobowych (przede wszystkich chodzenie na bieżni), dodam, że nie prowadzę aktywnego trybu życia, więc natężenie - przebiegnięcie 7 km codziennie- dla mojego organizmu było czymś nowym - dwa miesiące nie ćwiczyłem. Od rozpoczęcia ćwiczeń na siłowni towarzyszy mi ból, dyskomfort, jakby napięcie jakiegoś mięśnia między moszną a odbytem, czasami boli w nocy, czasami boli podczas siedzenia, również pobolewa w czasie dnia, kiedy biorę krople uspokajające ból - napięcie trochę ustępuje, ale nadal czuję je *gdzieś*. Stąd moje pytanie - czy jest to zapalenie gruczołu krokowego, czy są to inne przyczyny. Dodam, że nie mam problemów z oddawaniem moczu ani stolca, nie mam też nacisków na oddawanie moczu w nocy, ból-napięcie czuję od 8-10 dni i jest coraz bardziej uciążliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×