Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powracający miejscowy kłujący ból w podbrzuszu


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Taki dziwny ból , mam co pewien czas z różną częstotliwością- czasami co dwa lata, a czasami co dwa miesiące - trwa ok 1-2 tygodnie. Wyniki krwi i moczu w normie Ostatnio robiłam USG brzucha - wszystko OK. Ginekolog OK. Ból jest miejscowy nie rozlany - gdzieś pomiędzy wyrostkiem robaczkowym a jajnikiem*nie mam problemów z wypróżnieniem*Bol jest taki sam zarówno przy ruchu jak i pozycji leżącej czy siedzącej-delikatnie promieniuje do tyłu na pośladek. Ostatnio dołączyła się przeczulica skóry na pośladku i udzie z przodu No-spa nie pomaga wcale - ale np. Ibuprom max- tak -na 3-4 godziny Ból jest dość mocny ale do wytrzymania(bez brania proszków)-ale męczący bo trwa bez przerwy kilka- kilkanaście dni Czy to może być np, przewlekłe zapalenie wyrostka.A jesli nie to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma raczej takiego pojęcia jak przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego. Takie stany nie występują. Jeśli występuje stan zapalny w przypadku wyrostka robaczkowego to wymaga leczenia operacyjnego i to w trybie pilnym. Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio na konsulatcję do chirurga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×