Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka? jak ją leczyć?


Gość Piotrek 12lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek 12lat

Cześc mam 12 lat i raczej napewno mam stulejke, ponieważ : nie moge zdjąc napletka, podczas wzwody takze nie moge. Jeśli próbuje zdjac to mnie boli, więc daje sobie spokoj. Moi rodzice nie wiem z jakiego powodu nie chca isc ze mna do lekarza a nie mam z kim innym pojsc. Mam starszego brata o 2 lata, ale on nie ma z penisem zadnych problemow. Co mam robic czy mozna to samemu jakos leczyc?? Z góry dzienkuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nie wyleczysz tego. Należy porozmawiać poważnie z rodzicami na ten temat. Uświadomić ich o poważności tego problemu (brak możliwości współżycia w wieku dorosłym co związane będzie z niepłodnością). Z rodzicami lub rodzicem należy się udać do lekarza. Nie ma innej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest to stulejka jeśli nie wyleczysz jej teraz w wieku dziecięcym to jedynym rozwiązaniem póżniej będzie obrzezanie jeśli rodzice nie chcą iść z tobą do lekarza to możesz przecież iść sam do lekarza rejonowego który skieruje cie do najbliszego oddziału urologii dziecięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie doktorze niewiem jak sciagnac skore z penisa po prostu szczypie mnie jak to robie i nie chce sie zdjac a chcialbym miec stosunek z dziewczyna prosze bardzo odpisac bo niewiem co robic prosze to moj e-mail Mariusz20a@hotmail.com prosze o szybka odpowiedz bo niewiem co robic czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Zglaszam sie ze sprawa ale niewiem czy to stulejka moge naciagac skurke ale jak mi stoi no juz jest problem niewiem co to jest jak bylem maly mnialem juz operacje i sie udalo ale teraz co dzienie jak sie kompie naciagam i myje ale niewiem czy to ma sens ?? pliss odpisujcie *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrosMaster

Prosze o POMOC!!!! Mam takich rodzicow ze nie pojda ze mna do lekarza nigdy ich nie namowie a mam taki problem. Mianowicie nie moge naciagnac grzybka w calosci tylko do polowy. i na dodatek mam jakies jakby biale krostki przy jadrach prosze o pomoc na mail Shadowred@op.pl 14 lat BARDZO PROSZE NIE NA FORUM TYLKO NA MAIL BO NA FORUM NIE BEDE WCHODZIL :(( PROSZEEEE I WIELKIE DZIEKI Z GORY PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ CHCE JUZ BYC *ZDROWY* :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bobobo-bobo-bobo

tez mam ten problem i wiem co to za ból :/ napisz mi ktos czy mozna wyleczyc stulejke samemu :| bd bardzo wdzieczny :P nawet na stojaca nie moge sikac bo zolty strumyczek leci na wszystkie strony a nie chce myc calej lazienki :* no chyba ze w szkole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tyler Durden

Można wszczepić więcej skóry ale tego nie dofinansowują bo lobby tych zboczonych ciot od obrzezania jest coraz większe, samo obrzezanie jest poniżające a zwłaszcza jak wykonują je w obecności płci pięknej , to już wtedy naprawdę pozostaje w psychice. Pamiętaj , że masz prawo prosić o pielęgniarza przy zabiegu , tylko upieraj się ile wlezie . W przeciwnym wypadku to naprawdę jest poniżające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem gdy nie stoi mi penis moge sobie naciagnac chociaz nie do konca i tak boli , gdy stanie juz nie moge tylko troche , a potem juz booli i jeszcze jedno od jąder do penisa mam taką żyłke ktora przechodzi czy to jest normalne ? jak ogladam filmy to takiego czegos nie maja :(( nie wiem co zrobic nie chce isc do lekarza *((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wystarczy podczas kapieli codziennie probowac sciagnac napletek poniewaz w cieplej wodzie skora jest bardziej rozciagliwa i latwiej bedzie az sie w koncu uda do konca sciagnac. Tez mialem takie problemy ale po miesiacu praktyk sobie sprzet naprawilem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam przesrane wiedzidelko mam napweno zakrutkie bo skore moge tylko sciagnac troche za zolediza i to gdy nie stoi bo przy zwodzie to czuje duzy bol a jakby bylo tego malo to mam jeszcze zadluga skore:( Nic tylko sie powiesic _|_ | |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich stulejarzy! jezeli dajecie rade sciagnac troche napletek, a juz szczegolnie jezeli przy spoczynku dajecie rede sciagnac go do konca to najprawdopodobniej pomoze wam sam trening, nie bedzie konieczna operacja trening to stopniowe naciaganie napletka w kapieli, w cieplej wodzie, w nawilzeniu, czyli aby nic nie zerwac ale aby sie dalo cos naciagnac bez problemu, zanim sie on nie rozciegnie to musi minac i kilka miesiecy, ale juz po kilku tygodniach bedzie widac efekty, z czasem bedzie mozliwe jego rozciagniecie tak ze bedzie swobodnie schodzil w kazdej sytuacji o kazdej poze dnia, jakoze kazdy z was jest jeszcze malolatem i prawiczkiem (masturbacja to nie seks, no i sila rzeczy stulejarze nie uprawiaja seksu ze wzgledu na swoja dysfunkcje) to macie duzo czasu na wytrenowanie sie jak trening trwajacy kilka miesiecy nic nie da to pozostaje powedziec mamie o problemie i udac sie do lekarza, ale jest to bardzo zadki przypadek, wtedy gdy otwor jest praktycznie na kilka milimetrow, ze sa nawet problemy z sikaniem czy wyplywem spermy przez taka mala dziurke, jak da sie sciagnac go przy spocznyku to i da sie go rozciagnac aby w zwodzie bylo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czytalem ze zakrotkie wizidelko nie da sie wytrenowac.Naplatek sie sciaga owszem nawet za zoledzia ale dalej nic wiezidelko na to nie pozwala a tak nie powinna byc.Boze jak takies sprawy wykaniczaja psychicznie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...ja mogę ściągnąć do końca to skóre na grzybie nawet jak mi na maksa stoi...ale mam takie coś ... taki cięki pasek na nim...jest przyklejony tam z kąd wylatuje mocz...nie wiem jak to profesionalnie nazwać ale chyba wiecie o co chodzi ... czy to jest stulejka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam 16 lat... W wieku 10 czy 11 lat byłem w szpitalu z powodu stulejki. Miałem operację ale nic mi tak naprawdę nie ,,naprawili*... Do tej pory mam ten problem... wstydzę się o tym powiedziec rodzicom...tak naprawdę jeszcze nigdy nie widziałem swojego żołądzia * ( chciałbym rozprawic się z tym sam... czy jest to możliwe??? Czy to prawda że nie będę mógł odbywac w przyszłości stosunków seksualnych? I czy to prawda że grozi to bezpłodnością?! Proszę odpiszcie mi na mojego maila - dj_grabos5@wp.pl Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×