Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod łopatką a laparoskopia pęcherzyka żółciowego


Gość ???Beata

Rekomendowane odpowiedzi

22dni temu miałam laparoskopie pęcherzyka żółciowego ,wszystko było ok,dobrze sie czułam tylko przy pępku dłużej pobolewało.Teraz sie już uspokoiło ,lecz mam inny problem od kilku dni boli mnie pod prawą łopatką bliżej kręgosłupa i to dość mocno .Czy to ma związek z laparoskopią czy coś jest nie tak z moim zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam laparoskopię w tę środę. Lekarz uprzedził, że przy wpuszczaniu gazu do powłok brzusznych ( konieczne, żeby obejrzeć jak rzeczy się mają wewnątrz), często dochodzi do porażenia nerwów barku, na co później mogą skarżyć się pacjenci przez parę dni. Może to to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ipekakuana28

Witam, Miałam laparoskopię pęcherzyka żółciowego 30.09.09r. w dzień zabiegu byłam obolała w miejscach nacięć. Na drugi dzień normalnie wstałam z łóżka. Wszystko ładnie się zrasta. Jedyną dolegliwość jaka mam to bóle lendzwi, łopatki , ręki , barku ogólnie całe plecy z przewagą prawej strony. Nie mogę sama wstać i sprawia mi to wielki ból. Staram się nie brać leków przeciwbolowych. 09.10.2009 idę na ściągniecie szwów mam nadzieje że przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kochana29

witam Miałam laparoskopie pęcherzyka żółciowego w dniu 3.o1.2010r.czyli 10 dni temu i tak jak u Pani która wypowiada sie wyżej wszystko ładnie sie zrasta lecz niestety również te bóle lendzwi ,łopatki i pleców właśnie z przewagą prawej strony sa dosyć uciążliwe.Czy jest to normalne po tym zabiegu?czy może udać sie do lekarza?prosze napiszcie jeśli mieliście takie dolegliwości...czy z czasem ustają......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laporoskopowe wycięcie pęch. żółciowego miałam 9 lutego przez 3 dni bolał mnie prawy bark. Teraz boli minimalnie gdy się na nim kładę. Jednak gorsze dolegliwości czuję z lewej strony chyba od serca. Gdy się kładę na lewym boku zaciska mi serce, trudniej mi oddychać i ból promieniuje do lewego obojczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystyna

Witam - mija 2 tygodnie od laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowego , po paru dniach od zabiegu pod prawym żebrem pojawił się ból i niemożność głębszego oddechu, ból nasila się w ciągu dnia , wieczorem i w nocy jest bardzo uciążliwy- czy ktoś z państwa miał taki problem i jak sobie z nim poradził? Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Miałam zabieg 23marca. Do szpitala przyjeli mnie 22 marca.Wyszłam w piątek.Zwolnienie mam do 07.04. Wiec razem 17 dni.Ale czy dalej dostane od lekarza rodzinnego -nie wiem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem 4 dni po usunięciu pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Pierwsza noc była najtrudniejsza, bo ciężko się wstawało i kładło do łóżka. Teraz jest dobrze. Oczywiście czasem boli w prawym barku, ale lekarz przepisał leki przeciwbólowe i czekam aż wszystko wróci do normy. Niema się co bać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×