Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz u podnóża członka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie nie całe tydzień temu zauważyłem ze u podnuża mojedo członka powstała jakaś grudka podskurna była w wielkośći kilku minimetrów próbowałem ją wycisnąć i efekt był taki że wyszła z niej jakś wydzielina ropna o konsystencji wody. Od tego okresu mineły trzy dni i zamiast po tym co zrobiłem guzek powinien się zmięszyć to wręcz przeciwnie on się powiększył i jest wielkości prawie małego grochu który znajduje sie pod skórą. Problem jest duży ponieważ ta grudka jest bardzo twarda nie da się wycisnąć ibardzo boląca. Uprawiam stosunki regularnie z moją stałą dziewczyną ale takie coś mi się pierwszy raz zadrzyło i nie wiem co powinienem z tym zrobić. Bardzo proszę o odpowiedź w szybkim terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to jakiś ostry stan zapalny zaczopowanych gruczołów łojowych skóry członka. Musisz udać się na konsultacje dermatologiczną. Pewnie trzeba będzie zastosować leki miejscowo (kremy, maści - z antybiotykiem, środkiem przeciwzapalnym), które zlikwidują stan zapalny i zakażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz -napisze jeszcze ze odczówa bul w okolicy pachwiny kiedy dotykam tamto miejsce czuje ze narząd po prawej stronie jest zapuchnienty i w dotyku boli-moze to być Powrózek nasienny-mam pytanie czy moge miec racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek napisać bez badania. Jeśli poszerzona jest struktura dobiegająca do jądra (jądro jest nią przyczepione do brzucha) czyli jest to powrózek nasienny, który może posiadać zylaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×