Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha nad pępkiem przy ucisku i gorączka po jedzeniu


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2 miesięcy czuje pobolewania z lewej strony brzucha, mniej więcej lekko nad pępkiem. Jest to ból takiego typu jak siniak, boli przy ucisku. Miałem robioną gastroskopie, z żołądkiem i dwunastnicą jest wszysko ok. Kiedy rano wstaje czuje się dobrze, jedynie boli jak nacisne a po jedzeniu zaraz rośnie mi temperatura do 37,2 stopnia. Poza tym jak napinam brzuch to mi się przelewa coś w żołądku i głośno słychać. Co to może być ?? Dodam, że byłem u gastrologa i dał mi leki na zmniejszenie kwasu zoladkowego oraz rozkurcz miesni gladkich. Nie mniej jednak nie pomaga mi to. Czy można stwierdzić który z narządów może być za to odpowiedzialny ? Nadal mam brać te leki czy znowu iść do gastrologa ? Teraz nie odczuwam bólów brzucha ale po każdym posiłku wzrasta mi temperatura i mocno się poce pod pachami. Jestem sportowcem więc to nie jest raczej wina trybu życia. Czy ktoś może powiedzieć co powinienem przebadać ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam takie objawy, że przelewa mi się woda w brzuchu i łaskocze a po zjedzeniu czegoś się pocę, nie wiem co mi jest. Czekam na kolonoskopię. A teraz nikt nie jest w stanie powiedzieć co to może być ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorączka? To znaczy podwyższona temperatura, czy tylko uderzenie gorąca bez zmian na termometrze? Jeśli to drugie, to radzę zbadać tarczycę i zrobić morfologię z poziomem cukru, a do tego jeszcze raz gastroskopię u innego fachowca, bo to mogą być objawy przepukliny rozworu przełykowego (http://pl.wikipedia.org/wiki/Przepuklina_rozworu_prze%C5%82ykowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×