Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Poranny ból w okolicy nerek ustepujący po oddaniu moczu


Gość ches89

Rekomendowane odpowiedzi

Hey mam 21 lat i mały problem. mianowicie juz jakis czas temu miałem piasek w nerkach itp ,wszystko ucichło .Jakis rok pozniej tylko nie wiem czym to jest spowodowane kilka razy zdazyło mi sie obudzic rano ,miec pełny pecherz a do tego bol w okolicy nerek nasilajacy sie przy nabieraniu powietrza.Po oddaniu moczu to ustepuje.Moze troche to dziwne ale niekiedy przed pojsciem spac kilka razy pije np herbate lub wode i po kilka razy ide do łazienki w nocy. Moze własnie to picie jest tego powodem? dodam ze ten ból jest wtedy gdy do łazienki nie pojde w nocy lecz rano...moze to przez wstrzymywanie moczu.zrobiem badania wczesniej moczu i krwi i wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też (mam 19 lat), dokładnie- nie jest to straszny ból ale bardzo męczący (ważenie obolałego brzucha) */ u mnie na początku też przechodziło po oddaniu moczu a potem niestety zdarzało się, że brzuch bolał lekko bo lekko ale 1,5 dnia *o jakiś czas temu przeszło mi na dłuższy okres a teraz znów odczuwam rano ból, nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.. u mnie do tego dochodzi kręgosłup ale to już może swoją drogą bo mam skoliozę (z początku myślałam, że to jakiś ból promieniujący od kręgosłupa albo tak jak pisał CHES89 typowo przez nerki) sama nie wiem, ktoś wie coś więcej na ten temat? muszę się przejść do specjalisty, już myślałam, że wszystko przeszło a tu znów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś z Was się trafnie zdiagnozował? Też mam przewlekle taki problem, usg brzucha nic nie wykazało, badania z krwi też w porządku. Otrzymałam diagnozę, że to od kręgosłupa, ale nie chce mi się w to wierzyć. Czemu w takim razie ból ustępuje po oddaniu moczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo. Czesto w nocy nie moge odwrocic sie zwyczajnie z boku na bok taki odczuwam bol. Do tego stopnia ze bez chwycenia sie o rame lozka sama nie jestem w stanie zmienic pozycji. Dopiero gdy oproznie pecherz bol kregoslupa znika. To samo jest nad ranem. Mam powracajace zapalenia pecherza ale to...juz przeraza. Mialam usg nerek i nic nie wykazalo. Nie wiem co robic tak szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×