Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skutki uboczne rozciągania penisa


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być skutki uboczne *rozciągania penisa* w celu powiększenia go? Przeczytałem o tym na jakiejś stronie internetowej i próbowałem parę razy przesuwać zaciśnięte palce na wzwiedzionym penisie od dołu do góry. Na drugi dzień było na nim kilkanaście czerwonych kropeczek. Pewnie popękały naczyńka krwionośne. Ale czy mogą być przez to zaburzenia potencji itp? I czy takie czynności przyniosą jakieś efekty? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne że wyskoczyły ci czerwone kropki jeżeli stosowałeś technikę rozciągania Jelq. W większości przypadków nie ma żadnych skutków ubocznych chyba ,że będziesz przesadzał z expanderem, wtedy możesz stracić czucie w penisie i podczas sexu nie będziesz odczuwał przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

odświeżę trochę temat. Widzę, że jakiś czas temu byli tutaj Panowie, którzy znali się na rzeczy. 

Może i tym razem znajdzie się ktoś kto stosował podobne metody powiększania penisa? Czy one faktycznie są skuteczne? Większe prawdopodobieństwo jest że narobię sobie krzywdy czy faktycznie zauważę powiększenie przyrodzenia? 

Może raczej warto postawić na jakieś bardziej kosztowne zabiegi? Nie ukrywam, że mam trochę kompleksów w tej kwestii dlatego poprosiłbym o merytoryczną poradę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że  nie bardzo jest tutaj ruch. Chciałem tylko dać znać, że postawiłem na ten sposób https://sferaintymna.pl/jelqing/ 

Póki co efektów ubocznych brak, ale powiększenia jako takiego też jeszcze nie widać. Liczę, że po dłuższym czasie przy zachowaniu regularności (pod warunkiem, że nic się nie stanie) dojdzie mi kilka cm w obwodzie. Trzymajcie kciuki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×