Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z lewej strony pod żebrami? mam powiększoną śledzionę


Gość robert-bytom

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym z tych przypadków wyglada to na powiekszona sledziona. Tez to mam i jest to rezultat schorzenia które to powoduje. Takich schorzeń jest trochę a powiekszona sledziona jest objawem czego sie nie leczy tylko leczy sie powodujące powiększenie schorzenie. Należy szukać przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość basiunia

ciekawe dlaczego lekarze tego nie robia ,nie szukaja przyczyny tylko lecza schorzenie które powstało na skutek czegoś i tak nas faszerują tabletkami i niszczą a co nie pomaga to niepomaga a kiedy jest juz za pózno to dopiero dowiadujemy sie co było przyczyną i lekarz mówi juz nic nie mozna zrobic ja tez ma takie bóle po lewej stronie i kilka innych robiłam usg i nic wszystko jest ok a boli jak cholera od 4 lat nie mam miesiaczki a mam 44 lat teraz i lekarz powiedzial ze to menopauza mimo ze to za wczesnie poprzestał na swojej decyzji i koniec nie szuka dlaczego miesiaczki nie ma i wiecie co mam to w dupie niech sie dzieje co chce bo w pojebanej polsce i tak nikt nie pomoze basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam 27 lat tem mam podobne obiawy dziwne kucie z lwej strony jak siedze wzdecia czasami bole plecow itp.. Przed wczoraj bylem u lekarza powiedzialem co i jak oczywiscie zwykla prowizorka ..... Polozylem sie Pani Doktor popiescila mnie po brzuchu i stwierdzla ze wszystko w porzadku . Jak moze byc w porzadku jak od ok tygodnia caly czas odczuwam ten bol i dyskonfort... Przepisala mi lek Deberetin na regulacje pracy jelit bo mam zaparcia ale watpie zeby to pomoglo ... poczekam jeszcze pare dni jak nie przejdzie to pojde na skierowanie na USG. Jak cos mi pomoze to napewno napisze .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście chorzy albo coś Was boli to idźcie do lekarza a nie oczekujecie że ktośwas zdiagnozuje przez inernet albo wyleczy? NIby czego oczekujecie. DOmagajcie siębadań. Znajomy był u lekarza z bolami brzucha (nie jakieśostre) ktore mu prechodzily po zjedzeniu posilku. @ godziny po jedzeniu znow go bolal. Coś jakby bule głodowe wiec nic poważnego. I lekarz dał mu skierowania na RTG jamy brzusznej z kontrastem , na usg i na gastroskopie. Morfologia to za malo. Po lewej stronie brzucha moze byc trzustka. Skoro boli to znaczy że cośten ból powoduje i trzeba odnaleśćprzyczyne bólu a nastepnie leczyc jeśli wiadomo już o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey .. ja też mam takie problemy ...ból z lewej strony żebra .. kłócia .. Czy Wy macie tak ze bol odczuwacie caly czas i codziennie ? promieniujace w okolicy serca... bylam u lekarza rodzinnego .. dodam że mieszkam w Irlandii i tutaj taka służba to nie służba .. kazdy narzeka na Polskę .. to nie chcieli byście się tutaj leczyć .. z calym szacunkiem ale przrpraszali byście jeszcze Polskę .. leczenie tu jest katastrofa ... ale wracając do tematu .. bylam zbadala mnie pani doctor i powiedziała ze wszystko ok .. i tyle ... a bole jak byly tak dalej sa ... dobrze ze człowiek ma możliwość zrobienia sobie prywatne badania .. bo tu nie można na nic liczyc... jesli ktos cos wie to była bym wdzięczna za info .. za dwa tyg bede w pl przebadam sie to napisze co i jak .. pozdrawiam Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×