Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Leczenie wypływu preejakulatu


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwośc usunięcia preejakulatu lub leczeniu przedwczesnemu wypływowi podczas podniecenia?wypływa w dośc sporych ilościach odrazu po wzwodzie,jest to nieprzyjemne,pozostają duże plamy na majtkach.Widziałem temat podobny,lecz odpowiedź mnie nie zadowala ponieważ uznał lekarz że to nie patologia i się nie leczy,interesuje mnie czy można kupic jakieś środki na pozbycie się lub czy lekarz może coś poradzic.W kontakcie z kobietami widzę straszne zniesmaczenie na twarzach,wszystko jest mokre i się klei.Proszę o konkretną odpowiedź a nie że nie widzi pan potrzeby w leczeniu lub że jest to prawidłowe. U innych jakoś jest podczas wytrysku,więc coś jest nie tak. Płyn jest prawidłowy,przezroczysty,nawet jak wytrę po paru sekundach spływa kolejnych kilka kropel,to dla mnie ogromny problem.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mimo, iż od zadanego pytania minęło już 10 lat zastanawiam się,  czy może pojawiło się jakieś leczenie tej przypadłości. Cierpię dokładnie na to samo mimo 40 lat. Wcale nie mija to z biegiem czasu. Sytuacja co najmniej krępująca dla obu stron. Czy faktycznie nie ma żadnych tabletek na zahamowanie wydzielania się tego płynu przez gruczoły? Jeśli jest jakaś metoda na wyeliminowanie preejakulantu byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×