Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Choroba Mondora na prąciu


Gość WIKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo, od urologa z NFZ dostałem skierowanie do szpitala, bo lekarz pomylił zakrzepicę z włókniakiem. W pierwszym szpitalu lekarz stwierdził, że nie wie co to i skierował do drugiego szpitala, gdzie jest lepszy sprzęt. w Drugim szpitalu swoje znowu odstałem swoje i lekarz powiedział, że czegoś takiego jeszcze nie widział i to nic groźnego, przepisał jakieś mazidło. Nie do końca mu uwierzyłem i poszedłem prywatnie do kolejnego urologa. I to był strzał w dziesiątkę. Lekarz od razu rozpoznał chorobę zakrzepica dostałem 10 zastrzyków fraxiparine 0,3 ml, które miałem sobie robić codziennie. I o dziwo pomogło żyła wróciła do normalnych rozmiarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki! W jakim miescie ten lekarz? Mam podobny problem od kilku miesiecy. Mialem infekcje bakteryjna. Leczenie trwalo bardzo dlugo. Panie dermatolog przypisywaly mi w ciemno masci sterydowe roznego rodzaju ktore doprowadzoly do rumienia na zoledzi i zniszczenia blony sluzowej. Koniec koncow zagoilo sie, inny lekarz, wymaz z cewki, odpowiedni lek i przeszlo. Po tych kuracjach na moim penisie pojawily sie drobne zyly. Nie robilem afery, pomyslalem ze z czasem moze zniknie. Pozniej sporadyczne stosunki po ktorych puchl mi penis. Teraz zyla grzbietowa jest bardzo wyrazna oraz zyla okalajaca penisa ok 1 cm pod zoledzia. Wszystko trwa kilka miesiecy i mam wrazenie ze problem sie poglebia. Boje sie wspolzyc z dziewczyna (zdarzalo sie po stosunku ze tworzyl sie stan zapalny pod zoledziem wokol tej zyly, mialem uczucie zimna albo ze krew mi nie doplywa) z reszta seks nie sprawia takiej przyjemnosci a sam wzwod wprawia w lekki dyskomfort i jest jakby slabszy. Gdy penis jest w spoczynku takze czuje co jakis czas jakies uklucia itp. Bylem u urologa i dermatologa ktorzy powiedzieli ze jest wszystko ok. Naczyniowiec zrobil usg i stwierdzil ze ciala jamiste i zyla ok, ze cos jest nietak ale to nic powaznego i przypisal cyclo3fort na miesiac i masc triderm ktorej nie stosuje bo jest to znowu masc sterydowa. Biore od tygodnia 3 kapsulki dziennie cyclo3fort i 6 kapsulek escyny. Efekt minimalny. Drobne zylki jakby delikatnie mniej widoczne. Zyla grzbietowa przechodzaca w okalajacy pierscien pod zoledzia jak byla widoczna tak jest. Zyla grzbietowa jest twarda, gruba, mozna ja przesuwac palcem. Sprawa strasznie zaprzata mi glowe. Nie wiem co sie stalo i bardzo sie martwie. Jak ktos rozwiazal ten problem to prosze o komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michal1987

Witam . czy ktos z osob wypowiadajacych sie na forum poradzil sobie z tym problemem? U mnie suplementy diety na zylaki i lioton masc nic nie daje. Mam to cholerstwo od dwoch miesiecy. Lekarz urolog u ktorego bylem wydaje mi sie ze nie ma za bardzo pojecia odnosnie leczenia takiego przypadku. Kazal jeszcze na noc robic oklady z altacetu(z tabletki?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×