Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odzyskanie wrażliwości żołędzia penisa po naciągnięciu napletka


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 24 lata i od kilku lat mam odsłoniętą żołądź prącia - miałem prawdopodobnie zbyt krótki napletek, który w wieku dojrzewania (ok 18 roku życia) bez przerwy się zsuwał - pewnego dnia postanowiłem już z tym nie walczyć - zostawiłem zsunięty - co prawda początkowo odczuwałem dyskomfort, jednak po jakimś tygodniu - dwóch zupełnie nie odczuwałem różnicy, czy żołądź jest przykryta, czy nie - tak jest do tej pory. Czytałem o ćwiczeniach wydłużających napletek, zastanawiam się jednak nad ich skutecznością i celowością. I tutaj właśnie pojawia się moje pytanie - czy w przypadku, gdyby udało mi się wydłużyć nieco napletek i przykryć żołądź, to podwyższona wrażliwość żołędzi wróci do stanu, jakby nie była ona na stałe odkryta? Jeśli tak, to po jakim czasie można tego oczekiwać? W związku z tym, iż w tej chwili napletek nie spełnia swojej funkcji, a jedynie wygląda mało estetycznie, chciałbym powrócić do przykrytej żołędzi (jeśli będzie to celowe) lub poddać się obrzezaniu całkowitemu. Proszę o fachową pomoc w podjęciu decyzji w tej sytuacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w przypadku, gdyby udało mi się wydłużyć nieco napletek i przykryć żołądź, to podwyższona wrażliwość żołędzi wróci do stanu, jakby nie była ona na stałe odkryta? - nie powróci się już do poprzedniej wrażliwości żołędzia nawet mimo powrotu napletka na żołądź W związku z tym, iż w tej chwili napletek nie spełnia swojej funkcji, a jedynie wygląda mało estetycznie, chciałbym powrócić do przykrytej żołędzi (jeśli będzie to celowe) lub poddać się obrzezaniu całkowitemu. - w takim wypadku bardziej celowe byłoby całkowite obrzezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość restore

Stanowcze NIE obrzezaniu, nie słuchajcie tych durnych tekstów o plusach obrzezania, piszą to w większości egoistyczne baby lub circ-fetyszyści którzy mają poryte berety, w USA coraz więcej występuje kampanii przeciwko obrzezaniu, naprawdę jest to mega okaleczenie, jeśli jednak jesteś jednym z tych który ten zabieg przeszedł i nie jesteś zadowolony, zapraszam na mój blog gdzie dowiesz jak odzyskać napletek z powrotem! http://odnowanapletka.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obrzezano i bardzo tego żałuję , teraz się doczytałem i sam to czuję że moja wrażlkiwość seksualna spadła i to bardzo . Napletek tuż pod żołędzią jest dużo bardzoej wrażliwy erotycznie niż żołądź . ... Zwróćcie uwagę że nei da się masturbować bez naciągania napletka , Dotykanie żołędzi tak naprawdę jest bardziej bolesne niż przyjemne...... Lekarze to nbiedouczeni kłamcy , sami sobie nigdy by nie obcieli ale Tobie za 1500 albo 2000 to chętnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra nie robcie tego. Niestety ja musialem. Stulejka w wieku 30lat. Teraz mam siusiaka jak gumowego dildo. Czuje 20% tego co kiedys ttzeba byc psyhicznie chorym zeby na wlasne zyczenie zrobic sobie taka krzywde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×