Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle trzustki po resekcji woreczka żółciowego


Gość Ewa lat 66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa lat 66

13 lat temu miałam usunięty woreczek żółciowy ,wcześniej przez okres 2 lat diagnoza lekarza brzmiała *chroniczne zapalenie trzustki*.Objawy :silny ból,ciągłe biegunki.Tramal bez efektu,kreon po pewnym czasie wywołał wymioty żółcią.Poraz kolejny zrobione usg wykazało kamienie.Ich usunięcie zniosłam bardzo dobrze.Wszystkie poprzednie objawy ustąpiły.Od miesiąca nękają mnie biegunki .Stoperan,węgiel i tp.mam wrażenie ,że nawet wzmagają.Efekt krótkotrwały.Od tygodnia wyrażnie czuję *głuchy* ból w okolicy trzustki*ustępujący,nie mający związku z jedzeniem,bo nawet odczuwam go w nocy.Często mam mdłości i boli mnie głowa.Cukier średnio 130.Brałam metformaks.Nigdy nie piłam i nie piję alkoholu.Proszę o radę,myślę o najgorszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedż,cukier na czczo 130,ale również po jedzeniu ,po kilku godzinach tyle samo lub odrobinę mniej np.120-125.Najwyższy był 156.Po metformaksie bolały mnie kolana,łokcie i nadgarstki.Jak zaczęły boleć już palce u rąk,to zaprzestałam zażywania.Dziwne.,bo poziom cukru taki sam.A bóle ustąpiły.Po świętach przeprowadzę badania wg wskazówek.Zyczę *Wesołych Swiąt*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od grudnia męczą mnie takie objawy jak biegunka i nudności. Szczególnie po jedzeniu.. Miałam robione takie badania jak gastroskopia, badanie na pasożyty i nic. Jedyne co mi wyszło to z usg. Początki kamicy w woreczku żółciowym. czy te objawy mają związek z tym. proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×