Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięta żyła na penisie


Gość Dementeriusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dementeriusz

Mam pewien problem, po jakims czasie po masturbacji zauwazylem ze pod zoledziem ( od dolnej strony) zrobil sie duzy krwiak, najprawdopodobniej pekla jakas zyla, nie wiedzialem co zrobic wiec porozmawialem z ojcem, poradzil on aby nic nie robic, ze powinno samo przejsc, dzis natomiast zauwazylem, ze krwiak ten zniknol, tzn niema juz takiego guza, krew rozeszla sie na wiekszym obszarze, okolo 2 cm ponizej zoledzia, nie wiem czy przeczekac i samo przejdzie, uzyc jakis masci na obrzeki? czy jednak musze udac sie nie zwlocznie do lekarza? chociaz chcialbym to zalatwic *prywatnie* bez wizyty u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też mam ten problem tyle że ten krwiak na spodzie penisa utrzymuje mi sie juz bardzo dlugo.... okolo ROK czasu..... nie wiem co robic... smaruje mascia szalwiowa ale niewiele to daje..... czy jest taka mozliwosc ze ta zylka sie nie zrasta i caly czas krew po trochu z niej uplywa? a moze schodzi tak powoli bo dlugo nic z tym nie robilem....??? prosze o pomoc....kogos kto sie na tym zna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Ostatnio pękła mi żyłka pod żołędziem z dolniej strony i powstal kriak, czy jeśli będe zażywał tabletki Penilarge na powiekszenie penisa to czy powiekszy sie on czy tez nie? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Witam mam takie pytanie co to może być kocham się z narzeczoną i strasznie boli mnie penis... I u gory tak wygląda jak by mi Pękala żyłka i nie da się w wogole kochać.. i na dodatek jeszcze jakieś chrosty na grzybku mi wychodzą nie wiem czy to coś powaznego.. Czy mam iść do lekarza i jakiego.. Pomożecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×