Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone jądro i dyskomfort a częsta masturbacja


Gość bardzo zaniepokojony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bardzo zaniepokojony!

Witam. Mam 15 lat. Rok temu zauważyłem, że moje prawe jądro jest trochę większe od lewego (tzn. w całości, ogólnie). Wyczuwam również żylaki powrózka nasiennego w okolicach prawego,ale także w okolicach lewego jądra (tu jest ich mniej). Odczuwam dyskomfort w mosznie oraz ból w dolnych plecach (nie jest on cały czas. Są lepsze i gorsze dni. Czasami występuje,a czasami w ogóle. Zdarzyło się 2-3 razy, że miałem tak silny ból, że nie mogłem się wyprostować, to był ból podobny do tzw. korzonków., ale nie wiem czy miało to coś wspólnego z jądrami). Ten dyskomfort i dziwne uczucie odczuwa, niekiedy także w prawej nodze. W przeszłości, w wieku około 6 lat miałem wodniaka prawego jądra, z którym skutecznie się uporałem. Dodam jeszcze, że dosyć bardzo często się masturbuje. *) Czy to jest jakiś nowotwór?! Przypominam, że mam to od roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie powiększone jądro może wskazywać na wznowę wodniaka jądra. To powiększone jądro oraz wyczuwalne prawdopodobnie przez Ciebie żylaki powrózka nasiennego wymagają konsultacji z urologiem. Porozmawiaj o tych problemach z rodzicami i udaj się do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×