Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Luźny stolec po wstaniu rano z łóżka


Gość krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem który już mam od kąd siegam pamiecią codziennie rano oddaje luzny stolec po czym po podcieranniu zauwazam krew na papierze toaletowym mysle ze jest to spowodowane tym ze przez ten rodzaj stolca poprostu musze sie dosc dlugo podcierac i sie przecieram watpie aby to były hemoroidy poniewaz jestem jeszcze mlody i prowdzilem dotychczas aktywny tryb zycia. Problem dotyczy glownie poranku poniewaz wieczorowe stolce jezeli juz oddaje z reguły są prawidlowe. Objawy jakie przy tym wystepują to wzdecia czasami uczucie nabrzmialego brzucha specyficzne bulgotanie w jelitach. Stało sie to dla mnie specyficznie ucziazliwe gdy juz przestalem mieszkac w domu rodzinnym dlatego prosze o rade, mysle ze mozna by to wyleczyc jakas odpowiednia dieta albo lekami na noc zwiekszajacymi sekrecje wody w jelicie grubym niestety nie orietuje sie czy sa takie ktore mozna przyjmowac codziennie i bez recepty. Byłbym wdzieczny za każdą pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w tej sprawie udać się bezpośrednio na badanie do lekarza. Mnie trudno określić co może być przyczyną krwawienia z odbytu baz badania (głównie samego odbytu). Mimo tego, że jest Pan osobą młodą i aktywną nie wykluczone, że ma Pan żylaki odbytu. Najlepiej radziłbym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×