Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uszkodzenie ujścia cewki moczowej przy grzybiczym zapaleniu żołędzia


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mój problem trwa już 3-4 miesiące. Mam ciągle nawracające grzybicze zapalenie żołędzia. Dermatolodzy określają je jako drożdzycowe. Dzieje się tak przez antybiotyki, które brałem przez dłuższy czas na zapalenie prostaty, pęcherza i cewki. Miałem także w tym okresie kamice nerkową. W tymże okresie także zrobiło mi się pękniecie nad i wzdłuż cewki, odbijające w lewą stronę. Sama linia cewki także uległa zmianie, skręciła w lewą stronę. Podczas mikcji, erekcji i brania prysznica widać, że skóra żołędzia odstaje od cewki w tym miejscu. Czy takie uszkodzenie może powodować nawracające zapalenia grzybicze? Pieczenie cewki, ból i świąd podczas i po wytrysku? Dodam, że sperma nie tryska lecz spływa. Czy taki stan rzeczy może powodować ciągły stan podgorączkowy? Również po oddaniu moczu wydostaje się z cewki wydzielina. Czy mogę mieć już grzybice zapalenie cewki? Dodam, że mam jeszcze od czasu do czasu bóle w kroczu. Wykonałem badanie na posiew moczu na bakterie. Wynik był negatywny. Problem z pęknięciem zgłaszałem dermatologom i urologom, ale raczej nie wiedzieli co dokładnie odpowiedzieć. W załączniku umieszczam zdjęcia 1. Wyrwa podczas erekcji http://rapidshare.com/#!download|162l32|440733987|DSC_0134.JPG|70 2. Linia cewki odbijająca w lewo http://rapidshare.com/files/440734517/DSC_0155.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie uszkodzenie może powodować nawracające zapalenia grzybicze? Pieczenie cewki, ból i świąd podczas i po wytrysku? - takie uszkodzenie raczej jest następstwem nawracających zapaleń grzybiczych, a nie powodem tych stanów Czy taki stan rzeczy może powodować ciągły stan podgorączkowy? - tak może Czy mogę mieć już grzybice zapalenie cewki? - być może, może trzeba zastosować dłuższą terapię przeciwgrzybiczą, ze zwiększonymi dawkami leków przeciwgrzybiczych, o tym najlepiej, aby zadecydował dermatolog albo urolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieję. Bo bezboleśnie mocz oddałem ostatnio w październiku , tak samo z ejakulacją. Zrobiłem ostatnio badanie ogólne moczu, posiew na bakterie i badanie na obecność bakterii chlamydia. Wyniki negatywne, dlatego podejrzewam, że to grzybica dolnych dróg moczowych. Następną wizytę u urologa mam za dwa tygodnie. Obecnie zażywam Orungal. Mam go zażywać przez 28 dni, ponieważ też mam problem z grzybicą jamy ustnej i prawdopodobnie gardła. Dostałem skierowanie do poradni chorób zakaźnych, ale niestety wolny termin na wizytę jest dopiero w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×