Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niegojąca się ropna rana na nodze przy cukrzycy


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moja babcia ma 81 lat i od 3 lat ma na nodze okropną ranę,która ją piecze cały czas i boli,próbowaliśmy wielu rzeczy,maście,kremy,pudry,pobyt w szpitalu pomagał tylko na krótki okres,gdyż rana ponownie robiła się czerwona na około i cieknie z niej ropa,proszę o radę,jak można zaleczyć tą ranę? Szukam wszystkiego co możliwe i ostatnio znalazłam Manuka miód 25+,który jest leczniczy na rany,czy można używać tego miodu mając cukrzyce? Jeśli nie to co robić? Moja babcia tyle już cierpi,prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wszystkiego co możliwe i ostatnio znalazłam Manuka miód 25+,który jest leczniczy na rany,czy można używać tego miodu mając cukrzyce? - odradzałbym w przypadku cukrzycy stosowania takich preparatów Jeśli nie to co robić? - najlepiej skonsultować się w takiej sprawie ze specjalistyczną poradnią leczenia stopy cukrzycowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj takim pomocnym rozwiazaniem bedzie suchy spray ARGOTIAB. Jest on proszkiem tworzącym skuteczna barierę ochronną, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomagającym w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. Dzięki składnikom produktu na skórze nie powstają infekcje, które często pojawiają się w obecności ran z wysiękiem, w przebiegu stopy cukrzycowej czy odleżyn. Naprawde warto jest go zakupic, jest bardzo wydajny i niezwykle skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×