Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza nasilający się w czasie siedzenia i leżenia na brzuchu


Gość Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam dość dziwne bóle podbrzusza. Swoim charakterem przypominają te, które występują podczas zbliżającej się miesiączki (skurcze i tak jakby *puchnięcie* macicy). Lekarz ginekolog stwierdził, że ze strony ginekologicznej wszystko jest w porządku a bóle mogą być wywołane zmianami w kręgosłupie. Bóle nasilają się jak siedzę bądź leżę brzuchu. Czy to coś poważnego? Czy faktycznie taki ból może być wywołany zmianami w kręgosłupie? Ostatnio pobolewa mnie część lędźwiowa, głownie złej pozycji siedzącej, leżącej lub podczas schylania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś poważnego? - ból rzeczywiście może być związany z patologią w zakresie kręgosłupa, ale raczej patologią niewielkiego stopnia Czy faktycznie taki ból może być wywołany zmianami w kręgosłupie? - radziłbym wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, oczywiście decyzję w tej sprawie musi podjąć lekarz prowadzący, na podstawie RTG będzie można cokolwiek więcej napisać o stanie kręgosłupa i czy z nim mogą być związane dolegliwości jakie Pani opisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam od 3 tyg.mam problem tzn.pierw przez tydzien nasilaly sie bol jajnikow z skorczami ze w nocy sie niedalo spac, potem bol nasilal sie z podbrzuszem a teraz mam co 2,3 godz skorcze silne jak bym miala isc do porodu mam nieregularno miesioczke moze to ze 3 razy rodzilam i jedno poronilam 5 tyg.oraz raz mam ciemno brozowe uplawy z sluzem i nieraz x krwio lecialo moze przez nadrzerke mam te obnawy bo i przez 2 dni wymiotowalam i mam objawy ciozowe ale niejestem prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×