Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk w brzuchu i mdłości przy kamieniach w pęcherzyku żółciowym


Gość KLAUDIA

Rekomendowane odpowiedzi

rok temu okazalo sie ze mam bakterie helicobat....miedzy zoladkiem a dwunastnica i bralam tabletki ok tygodnia pozniej wyjechalam i nie zdolalam ponownie sprawdzic czy jest juz ok,takze wykryto u mnie kamienie w woreczku zolciowym ale na to tylko diete mialam teraz boli mnie srodbrzysze ogolnie czuje ucisk i przy tym mdlosci lecz nie wymiotuje,nie raz mam uderzenia goraca i szybsze tetno,czesto jak wstane rano z lozka i odrazu mam bol tego srodbrzusza i tak juz ok 3 mies,bylam u lekarki szwedki i po badaniu brzucha mianowicie po macaniu gdzie boli itd stwierdzila ze mam brac omeprazol i mi pomoze wiec biore ale on nie pomaga bo i tak dalej mnie boli,czy powinnam udac sie na gastroskopie?czy dalej brac omeprazol 2 razy dziennie jak dotychczas???musialam poprosic o porade bo tu w szwecji z leczeniem to jest masakra,pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY POWINNAM UDAC SIE NA GASTROSKOPIE? - radziłbym w takim przypadku wykonać kontrolną gastroskopię, jeśli okaże się, że wynik jest prawidłowy dolegliwości mogą pochodzić ze strony kamiczo zmienionego pęcherzyka żółciowego, a w takim przypadku konieczny jest zabieg usunięcia pęcherzyka CZY DALEJ BRAC OMEPRAZOL 2 RAZY DZIENNIE JAK DOTYCHCZAS? - można nadal zażywać omeprazol jednak jeśli nie skutkuje to tym bardziej świadczy to o tym, że dolegliwości mogą być ze strony pęcherzyka żółciowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×