Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spieniony mocz a białko i moczany


Gość kama

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dokuczał mi dyskomfort w oddawaniu moczu szczypanie i ból podbrzusza po jego oddaniu zrobiłam badania i sie okazało ze wyniki sa kiepskie :( załamało mnie to totalnie bo nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. podaję wyniki barwa - żólta przejżystośc - metna odczyn - słabo -kwaśny 6.5 ph ciężąr właściwy-1.027 białko-44.3mg cukier - brak bilirubina -brak urobilinogen-w normie ciała ketonowe- nieobecne osad nabłonki płaskie -nieliczne w polu widzenia leukocyty - obecne w polu widzenia w ilości 30-35 erytrocyty świeże obecne w polu widzenia 17-22 wyługowane obecne w polu widzenia w ilości 10-14 moczany bezpostaciowe bardzo liczne bakterie liczne w polu widzenia dzis po kuracji 10 dni ciphinem 500 2 tabletki co 12 godzin zaniosłam mocz do kontroli boje się najbardziej tego białka i wyługowanych oraz tych moczanów. Mocz był spieniony czy to oznacza ze dalej w moczu jest białko- jestem załamana wyniki mam dopiero po 15:00 a jutro do internisty idę dodam że dużo piję staram się nie solic potraw nie mam obrzeków gorączki po 2 dniu kuracji czułam dyskomfort z tyłu pleców zaden ból tylko uczucie ucisku który po kilu dniach minął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×