Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nasieniowodów i podbrzusza po pieszczotach


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Spotkałem wprawdzie wiele podobnych wątków, ale żadne w 100% sposób nie oddaje mojego problemu. Dlatego tez liczę na jakąkolwiek pomoc. Zacznę od tego, że mam 17 lat. Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne bóle, pojawiające się tylko po spotkaniach z partnerką. Nie mówię tu o stosunku. Chodzi o zwykłe, bardziej namiętne *zajęcia*. Co ciekawe, bóle w okolicach nasieniowodów(nie jąder, ani prącia) pojawiają się dopiero pod koniec moich kontaktów. Przechodzą w ból podbrzusza. Nasieniowody bolą przy dotyku. Gdy się położę jest lepiej, ale oczywiście nie mogę wywierać zbędnego ucisku, więc leżę zazwyczaj na plecach. Następnego dnia nic mnie nie boli, gdy nie spotykam się z partnerką - nic także nie ma. Na podstawie tego licze, że to nie musi wymagać wizyty u lekarza. Dziwna sprawa, mam nadzieję, i to głęboką, że to nic poważnego. Może wynika to z tego, że dawno z kimś nie byłem, a moje znajomości z kobietami były krótsze. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to dlatego, że przy partnerce podniecasz się ale nie kończy się to wytryskiem. Jeśli nie chcesz zakończyć zbliżenia z partnerką orgazmem to zaraz po *rozstaniu* ręką doprowadź się do orgazmu. Zrób tak kilka razy i spróbuj zauważyć czy po wytrysku też masz bóle? Po czym odpisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×