Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadmiar skóry na penisie


Gość klaudiusz24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaudiusz24

moj problem towarzyszy mi od urodzenia, chodzi o nadmiar skory na moim penisie, na poczatku nie stanowilo to dla mnie problemu ale odkad rozpoczolem zycie sexualne mam dolegliwosci ktore mi bardzo przeszkadzaja. gdy penis jeste w stanie spoczynku, zwisa z niego ok 1 cm skory, gdy jest on w stanie wzwodu, roznica ta maleje ale moja zona nie moze nigdy za daleko naciagnoc skory gdy...wiadomo co robi. gdy jednak do tego dojcie np. podczas sexu to jest to dla mnie berdzo bolesne.oprocz tego mam czeste bole i naderwania w rejonie koncowki penisa. jest to tez dla mnie niekomfortowne ze strony estetycznej. czy moge sie poddac zabiegowi skrocenia tej skory? jestem w stanie pocierpiec te kilka miesiecy po operacji byleby tylko miec juz normalnego penisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margerita

witaj! jako facet mysle ze bedziesz mogl mi pomoc :) prosze przeczytaj to http://forum.echirurgia.pl/temat2108.htm i jesli mozesz to powiedz mi co o tym myslisz i czy slyszales o takim przypadku.. z gory bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Doktorze, zwracam się do Pana z nurtującym mnie od pewnego czasu pytaniem, od niedawna zacząłem być aktywny seksualnie i napotkałem się z pewnym problemem a mianowicie podczas erekcji mój narząd nie jest (nazwijmy to tak z braku lepszego określenia) gładki. Pod żołędziem zbiera się pewna ilość skóry, która w dosyć dokuczliwy sposób utrudnia mi współżycie od błahego nałożenie kondoma, po szybszą ejakulacje. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 17 lat i mam problem z moim penisem .Podczas wzwodu napletek sam niezchodzi za żołądz tylko przy pomocy reki i gdy juz naciagnolem napletek powstaje fałda skury na nim niewiem o co chodzi i martwie sie czy bede mógł normalnie współżyć z partnerką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przez pewien okres czasu zacząłem ściągać skórke z napletka i schodzi już normalnie jeszcze troche boli ale będzie okej.. tylko mam strasznie dużo skórki jak ją sciągne... wyglada jak obrecz napuchnieta tyle sie jej gromadzi czy to sie zrosnie czy musze udac sie na zabieg by mi jej troche wycieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdiagnozowałem u siebie stulejką niecałkowitą, ale we własnym zakresie rozwiązałem problem i teraz skóra schodzi przy pomocy ręki do *samego konca*. Jednak zauważyłem że mam nadmiar skóry na penisie, w spoczynku pokrywa całego penisa z żołędziem wlacznie a w wzwodzie mógłbym zasłonić żołędzie. Dodatkowo z powodu tego nadmiaru napletek schodzi z żołędzia tylko przy pomocy ręki, a nie samodzielnie. Z racji młodego wieku i braku doświadczenia nie jestem pewien czy tak powinno być. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Tak może się dziać i raczej nie ma powodu do niepokoju zwłaszcza jeśli taki stan nie przeszkadza w życiu seksualnym. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam 42 lata zoladz ma penisie jest zaslonieta skóra natomiast nie mam innych problemów jedynie żona twierdzi że sex lepszy jest gdy sciagne skórkę ale gdy to zrobię to odczuwam ból bo skóra jest ciasna a mój członek za gruby czy takie zabiegi są wykonywane z NFZ nacięcie naskórka czy powinienem to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×