Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągła potrzeba oddania moczu i szczypanie główki penisa


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat i mój problem ponawia się Na końcu penisa czuje jakby stałe parcie, jakbym miał potrzebe oddania moczu. W rzeczywistości tak nie jest bo idę do ubikacji i nic... Miałem już tak kiedyś, byłem u urologa powiedział że nie widzi żadnej choroby, mam brać urosept. Brałem ten urosept i było lepiej ale wydaje mi się, że było lepiej przez to, iż przestałem się tym przejmować niż przez działanie Uroseptu. Później sytuacja wracała, chodziłem do urologa na konsultacje ale ostatnim razem powiedzial mi że jestem przewrażliwiony i że nic mi nie jest... Przez jakiś czas niczego nie odczuwałem ale teraz znów to samo, na samej końcówce penisa czuje jakby parcie, potrzebe oddania moczu. Nie mam zapalenia cewki, zdaniem lekarza wszystko ze mną w porządku, wytrysk mam normalny. Nie odbyłem stosunku, a kiedy za pierwszym razem zrobiłem badanie ogólne moczu, wszystko było w normie. Co to może być? Zaczynam mieć już tego dosyć, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz i co stwierdził urolog to rzeczywiście jakieś przewrażliwienie być może śluzówki końcowego odcinka cewki moczowej lub żołędzia. Taka sytuacja ma podłoże psychogenne. Przestań o tym myśleć, a powinno wszystko wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo i mam 32 lata wraca co jakis czas po stosunku , wypiciu alkocholu , przytzymaniu moczu zbyt dlugo . Jest to nieregularne i powraca od czasu do czasu , strasznie uciazliwe dodam ze mam spokojne zycie i zero problemow i stresu wiec skad to sie bieze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelo sie w ten spsoosb ze nie moglem zrobic siku choć mocno chciałem, nie moglem oodac tez kału choć czułem ze chce mi się przy sikaniu sikałem mało a czesto bardzo slaby strumien wziąłem urosept i mi przeszlo.Skoczylem brac urosept i znow wrocilo wciaz co jakis czas czuje szczypanie penisa podejrzenia : duzo pije magnezu i energy drink - moze od tego? sikałem i robilem kupe w zimnej toalecie moze sie ptak przeziebił moze mam jakies bakterie w moczu? Moze moja nowa dziewczyna ma cos nie tak z cipka albo ustami? co to moze byc teraz tez mnie szczypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×