Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy pachwiny po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość centek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie w 2001roku miałem przeprowadzoną operację żylaka powózka naiennego i od tego się zaczeło,po operacji miałem problem z wydalaniem moczu,teraz mineło już 9 lat i wiele sie zmieniło,mam problemy z wydalaniem moczu i lekarze stwierdzali przepukline,prostatę,zapalenie pęcherza i jeszcze wiele innych,objawy na dzień dzisiejszy to ból w okolicach pachwiny:(mrowienie, pieczenie,podobny ból w okolicy miejsca gdzie było wykonane cięcie podczas operacji żylaka:)miałem wykonane kilka krotnie USG,tomografie i nawet kolanoskopię,bo męczyły mnie biegunki,najdziwniejsze że wszystkie badania nic nie wykazały,ostatnio miałem badana prostate,podczas naduszania na nia czułem jak popuszczam mocz,poza tym miałem robione badanie moczu wszystko ok,poza tym że ciśnienie moczu jest bardzo słabe(mocz wydalam około 5razy dziennie:)najgorszym objawem jest ból w kroczu,np.gdy zeskoczę z wyszej wysokości ból jest tak silny ze prze chwile nie mogę sie ruszyć:(np wczoraj zeskoczyłem w ten sposób i był właśnie taki ból,który po chwili mija)niestety dziś czuje gorąco w mosznie a zdarzało się że bolało mnie jadro i czułem jakby ciepło:(gorączkę) promieniujacą właśnie z jądra.i jeszcze zaburzenia potencji:(minęły po zażyciu viagry) Wiem że moje objawy są dość dziwne i sami lekarze nie wiedzą chyba do końca co mi jest,sam osobiście myślę że może być to przepuklina,ale wszystko to zaczęło sie od operacji powrózka nasiennego i nie mam zamiaru kolejny raz dawać sie ciąć i mieć jeszcze większe problemy,dodam że mam 28lat czyli operacje miałem przeprowadzaną w wieku 19 lat,jeśli ktoś może mi doradzić będe wdzięczny i może ktoś poleci mi dobrego specjalistę na terenie Wielkoposki kilka dni temu się przeziębiłem i gdy kaszle czuję ból w miejscu gdzie była operacja powrózka,bądz w samym kroczu,jeszcze jednym dość dziwnym objawem jest to że,gdy mam pełny pęcherz zaczyna mnie jakby piec w pachwinach i promieniuje aż do ud,ale po oddaniu moczu cały ból mija,objawów jest tyle że ciężko o nich pisać,czasami mam parcie na stolec i również jest jakiś dziwny ból w kroczu,a po oddaniu stolca mija,mam nadzieje ze ktoś mi w jakiś sposób doradzi,dodam że pracuję fizycznie,przeżucam codziennie po kilka ton i dużo jeżdze samochodem,kiedyś trenowałem lekkoatletykę i zapasy,a teraz po samym biegu bolą mnie uda i dziwny dyskomfort w mosznie,również gdy dłużej stoję w miejscu to zaczyna boleć mnie od krocza,moszny i przesuwa się w udo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście takie dolegliwości mogą być związane z występowaniem przepukliny. Najlepiej w tej sprawie udać się do chirurga ogólnego. On zwykłym badaniem ręką rozpozna czy to jest przepuklina. Można jeszcze celem pogłębienia diagnostyki wykonać USG pachwin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak,tylko że miałem robione badanie ręka,ale jeden doktor powiedział mi ze to może być przepukilna,a chyba trzech albo i czterech powiedziało mi ze przepukliny niema ,i tak samo USG nic nie wykazało,miałem robine Doplerowskie i też nic,,a tak w ogóle to do kogo się udac do urolaga czy chirurga?bo schorzenie niby podlega chyba pod urologa,i nie wiem kto będzie bardziej odpowiedni,dziękuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×