Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha i podbrzusza nasilające się po posiłku


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana.Mam takie pytanie.Od dawna miewam bóle brzucha po zjedzeniu a ostatnio doszło do tego bóle podbrzusza.Wczoraj na przykład będąc w pracy o 22 wypiłam kawe rozpuszczalną i po chwili okropnie zaczeło mnie bolec w podbrzuszu.Czułam jakby po podbrzuszu chodziły mi pęcherze powietrza.Wyglądałam jak bym była w co najmniej 7 mies ciazy.Mało kiedy miewam przy tym wzdęcia.Nic nie mogę zjeść.Nap po jabłkach i herbacie.Herbate musze lekką pic bo inaczej momentalnie cała puchane.Kawy parzonej nie mogę pic.Nie kiedy jak okropnie boli to przy tym gorączkuje i i cała puchne w ciągu chwili.Bóle utrzymują sie do 3 dniach.Robiłam badania krwi moczu i kału nic nie wykryło.Koleżanka mówi ze moge miec cos nie tak z trzustką.Żadne tabletki mi nie pomagają na te bóle.Brałam espumisan i nic.Brałam tabletki wypisane przez lekarza takie ochronne na ścianki żołądka i tez nic a tym bardziej węgiel leczniczy tez nie pomaga.Czuje że żołądek nie trawi mam taki zastój.Co do wypróżniania to 3-4 dni nie musze tego robic przy tych bólach.A potem jak mnie wszystko wróci do normy to pare razy na dzień wypróżniam sie.Proszę cos mi poradzić i zaznacze ze zaczełam jesc wiecęj warzyw i owocow. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dolegliwości jak Pani opisuje raczej wskazują na patologię w zakresie jelita grubego. Może to właśnie zapalenie jelita grubego. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Być może konieczne okaże się wykonanie kolonoskopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×