Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból nad raną po operacji przepukliny pachwinowej


Gość David

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 6 dni temu przebylem operacje przepukliny skosnej - jak sie okazalo dosyc duzej.Bylem w prywatnej klinice w Polsce po czym udalem sie pociägiem do domu do Berlina.Wieczorem owego dnia zabrala mnie karetka z wycienczenia organizmu ale okazalo sie iz jest wszystko ok-bez badan. Obecnie nad ranä - dokladnie zaczynajäc od konca okolo 1 cm w görny bok- boli mnie bardzo i jest nadpuchniete-kiedy sie poruszam a dzis nawet i bez tego...zle sie czuje ogölnie i praktycznie bez przerwy sä wzdecia i zaparcia.Raczej niepowinno byc zapalenia -nie wygläda na to - a wariuje bo jesli wszystko wygläda ok...to czemu tak boli w srodku? Leze praktycznie w tej samej pozycji-kazdy ruch sprawia böl. Dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Może to tylko jakiś miejscowy stan zapalny, który może występować jeszcze w tak krótkim czasie po zabiegu. Może to też być jakiś krwiak w głębszych warstwach rany. Musi Pan skonsultować się najlepiej w tej sprawie ponownie z chirurgiem. W chwili obecnej zażyć jakieś leki przeciwbólowe i przeciwzapalne dostępne bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Operowany byłem w tym roku /przepuklina pachwinowa skośna/ w Szpitalu Medicover w Warszawie w ramach NFZ.Jestem bardzo zadowolony wspaniała opieka lekarska i opieka pielęgniarska.Jeszcze raz polecam Szpital medicover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. 3 dni temu tj. 02,10.2012 byłem operowany na przepuklinę pachwinową prostą właśnie w szpitalu Medicover w Warszawie w ramach NFZ. Mogę każdemu polecić ten szpital.Jestem zadowolony ze wszystkiego. Operował mnie prof. Kielar. Konkretny i wzbudzający zaufanie chirurg. Już po pierwszej wizycie u niego byłem zdopingowany do zrobienia zabiegu. Po prostu uznałem że jest to ta osoba która dokona operacji. Panie pielęgniarki bardzo opiekuńcze i miłe. Po takim pobycie poczułem się wypoczęty i zrelaksowany. Żałuję że zwlekałem z zabiegiem 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×