Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle głowy i nudności po posiłku po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość massimo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po zabiegu usuniecia woreczka zolciowego-laparoskopia,zabieg mialem wykonany w sierpniu przestrzegam diety ale czesto po posilkach mam bole glowy i nudnosci mysle ze mam problem z trawienim posilkow czy moze mi pan poradzic co mozna zrobic aby dolegliwosci te ustapily moze jakies ziola pic lub jakis lek wspomagajacy brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co się dzieje obecnie bez bezpośredniego badania. Obecne objawy wcale nie muszą być następstwem przebytego usunięcia laparoskopowego pęcherzyka żółciowego. Może związek to ma z patologią w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego (zapalenie, owrzodzenie, refluks żółciowy?). Trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza, który być może zaleci wykonanie gastroskopii po której będzie można włączyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również jestm po cholecystektomii i mam podobne objawy. W ciągu miesiąca po operacji schudłam ponad 6 kg. Po jedzeniu pojawiają się bóle i zawroty głowy, często dokuczają mi też nudności. lekarz skierowal mnie do gastrologa. Gastroskopia (robiona wczoraj) wykazała refluks żółciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam, jestem 7 miesięcy po cholecystectomii, robiłam gastroskopię i mam zarzucanie żółci do żołądka, przed operacja tego nie było. Gastrolog uważa, że tak może być już do końca życia. A przed operacją chirurdzy mnie zapewniali, że refluksu mieć nie będę po usunięciu pęcherzyka, gdyż przed zabiegiem nie było tego zjawiska. Czy tak już będzie zawsze? Ja nie jestem już w stanie normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dwa miesiace temu mialam usuniety pecherzyk zolciowy,czesto czuje bol z prawej strony i ciagle uczucie nudnosci,konsultuje sie z lekarzem dostalam skierowanie na tomografie wyszlo ze mam klips w dziwnym miejscu miedzy watroba i prawa nerka.Czy ktos z Panstwa tak mial?Prosze powiedziec co dalej z tym klipsem.Teraz dostalam skierowanie na rezonas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×