Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i zsinienie po szwach po zabiegu usunięcia wędzidełka


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i mam kilka pytań dotyczących objawów po zabiegu usuwania węzidełka. Kilka miesięcy temu miałem przeprowadzony właśnie taki zabieg, ponieważ podczas erekcji odczuwałem ból i trudności podczas ściągania napletka z żołędzia. W stanie *spoczynku* wszystko jest ok. Mimo że słyszałem wiele pozytywnych opinii urolog nie zgodził sie na obrzezanie całkowite (przynajmniej na razie nie). Po ściągnięciu szwów w miejscu gdzie je miałem pozostał mi siny punkt wielkości 1-2 cm który nie przestaje mnie boleć i sprawiać dyskomfortu podczas stosunku z partnerką. Dodam, że po usunięciu węzidełka nie czuję żeby to pomogło, nadal odczuwam ból i dyskomfort przy ściąganiu i *zakładaniu* napletka na żołędzia podczas erekcji, a także nadal nie mogę utrzymać pełnej erekcji nawet przez niedługi czas... Toteż dlatego mam kilka pytań: - Czy ten bolący siny punkt to normalny obiaw? Zagoi się samoistnie czy należy udać sie z tym do lekarza gdyż wystąpiły komplikacje? - Czy skoro nadal odczuwam dyskomfort podczas erekcji mimo usunięcia węzidełka mogę (powinienem) poddać się zabiegowi obrzezania całkowitego? Jakie są ku temu przeciwwskazania? - Czy wymieniony wyżej problem może być powodem tego, że nie mogę utrzymać erekcji? Jak mogę temu zaradzić? - Czy wymieniony wyżej problem może być powodem przedwczesnego wytrysku? - Czy to normalne, że podczas wytrysku moja sperma jest całkowicie przeźroczysta i ma konsystencje wody, zamiast być śnieżno biała? Nie jest to jakaś objawa problemów z płodnością? Z góry bardzo dziekuję za szybką i fachową odpowiedź, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy ten bolący siny punkt to normalny obiaw? Zagoi się samoistnie czy należy udać sie z tym do lekarza gdyż wystąpiły komplikacje? - trudno mi określić bez badania bezpośredniego, dlatego radziłbym jednak udać się na kontrolne badanie do urologa - Czy skoro nadal odczuwam dyskomfort podczas erekcji mimo usunięcia węzidełka mogę (powinienem) poddać się zabiegowi obrzezania całkowitego? Jakie są ku temu przeciwwskazania? - o tym musi zadecydować urolog po bezpośrednim badaniu, ale trzeba ten zabieg rozważać skoro poprzedni nie przyniósł oczekiwanego skutku, myślę, że w Pana przypadku nie ma przeciwwskazań do wykonania obrzezania - Czy wymieniony wyżej problem może być powodem tego, że nie mogę utrzymać erekcji? Jak mogę temu zaradzić? - prawdopodobnie właśnie problem z wędzidełkiem i napletkiem mają wpływ na Pana życie seksualne i być może dopiero zabieg obrzezania rozwiąże ten problem - Czy wymieniony wyżej problem może być powodem przedwczesnego wytrysku? - tak, choć często przedwczesne wytryski mają podłoże psychogenne - Czy to normalne, że podczas wytrysku moja sperma jest całkowicie przeźroczysta i ma konsystencje wody, zamiast być śnieżno biała? Nie jest to jakaś objawa problemów z płodnością? - sperma ma różną kolorystykę, aby określić czy jest prawidłowa należałoby wykonać jej badanie laboratoryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×