Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i szczypanie w okolicy zoperowanej przepukliny po ciąży


Gość margo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak bylam w ciozy wykryto u mnie przepukline pachwinowo prawostronno,po porodzie(cesarskim)wykonano u mnie operacje w czerwcu biezocego roku przy uzyciu siatki,minelo juz sporo czasu a ja nadal odczuwam,uszczypniecia,pieczenia a nawet czasem dretwienie okolicy operowanej oraz nogi,najbardziej bóle nastepujo gdy siedze oraz gdy duzo chodze najbardziej nasilajo sie wieczorem po calym dniu,pewnie da sie wytrzymac ale czasem naprawde so bolesne oraz szczypioce,,,chcialabym sie poradzic czy to normalne objawy czy tez nie,dodam ze podnosze ciezko bo tako mam prace noi jeszcze synek biore czesto na rece (wazy ponad 10 kg).czy te wszystkie bóle wzmagajo sie wlasnie dlatego,lekarz zapewnial mnie ze ustopio po 3 miesiocach,,,prosze mi powiedziec jak dlugo bedo odczuwalne oraz ile tak naprawde moge podnosic oi jaki czas musi minoc abym wrócila do swojej aktywnej swojej JA,,,, i mam nadzieje ze nie jest to powrót tej choroby,,,bardzo prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba powtórnie udać się na kontrolę do chirurga. Trzeba dokładnie zbadać miejsce po przeprowadzonej operacji przepukliny czy wszystko jest w porządku. Dolegliwości z jej strony praktycznie powinny już się wycofać lecz czasami utrzymują się nawet i do roku po zabiegu (częściowe powolne wchłanianie się być może siatki - nie wiem jakiej użyto jak i nici chirurgicznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×