Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis krzywy w zwodzie


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość onbardzofajny

Może nie jestem bożyszczem kobiet bo mam lekką nadwagę, ale mam dziewczynę i lubimy sobie pofiglować wieczorem w łóżeczku. Ostatnio jednak nie czułem tego co dotychczas i miałem mniej przyjemności z kolejnych stosunków. Zwierzyłem się przyjacielowi, który doradził mi stosować http://extralarge.pl/. Liczyłem się z jego zdaniem, tak zrobiłem. Brałem extra large bo ja wiem jakieś 2-3 miesiące i faktycznie czułem się inaczej. Już nie chodzi o sam kształt penisa, który nabrał grubości, twardości, ale to jak czułem się sam ze sobą. Można powiedzieć, że stałem się pewniejszy siebie i przy każdym następnym stosunku czułem moc. Nie bez powodu. Tak faktycznie było. Kochaliśmy się jeszcze dłużej i było zarówno mnie jak i mojej dziewczynie o wiele przyjemniej. Oboje po wszystkim wymieniliśmy się opiniami, że jest lepiej, bardziej intensywniej. Wiem, że gdyby nie extra large nie było by takiego rezultatu. W mojej ocenie daję 5+ bo nie znając tego produktu tak miło się zaskoczyłem. Dajcie więc i sobie szansę na przyjemniejsze igraszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×