Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis krzywy w zwodzie


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój penis jest krzywy w zwodzie zakrzywia się w lewą stronę i w górę tydzień temu miałem 15 urodziny i jeszcze nie odbywałem stosunku, lecz do tego czasu chciałbym mieć w miarę prostego penisa czy na Polskim rynku są jakieś środki, dzięki którym mój penis będzie prosty??? Czytałem, że aby poprawić kształt penisa należy stosować tak zwany jelqing oto ten artykuł: *Rozpocznij, jelqing tak, jak zwykle, obejmując bazę penisa w stanie częściowej erekcji, dość mocno uciskając i przesuwając dłonią w kierunku główki, po czym powtórz to drugą ręką. Co 5 lub 10 ruchów *dój* penis zginając go w stronę przeciwną do zakrzywienia. To nie tylko wyprostuje trzon, ale też wzmocni zakrzywioną ściankę, powoli doprowadzając do wygięcia jej w drugą stronę.* Czy ta metoda naprawdę pomaga???? Mam tez drugie pytanie. Podczas wzwodu penisa nie mogę ściągnąć z niego napletka, lecz w czasie tak zwanego spoczynku robię to, bez jakich kolwiek przeszkód czy to stulejka? Czy powinienem się z tym zgłosić do lekarza?, Jeśli tak to, do jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest skrzywiony w lewą lub prawą stronę to trzeba to korygować. Natomiast jeśli odchyla się (a to co innego) w lewą/prawą stronę jest to jak najbardziej normalne. W lewą stronę odchyla się gdy masturbujesz się prawą dłonią. W prawą analogicznie odwrotnie. Dzieje się tak ponieważ palce dłoni zginają się kolejno, tworząc skośną linię względem dłoni, ot cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam można się masturbować ... to co napisał 123 jest jak najbardziej normalne *) Cyt. *Natomiast jeśli odchyla się (a to co innego) w lewą/prawą stronę jest to jak najbardziej normalne. W lewą stronę odchyla się gdy masturbujesz się prawą dłonią. W prawą analogicznie odwrotnie. Dzieje się tak ponieważ palce dłoni zginają się kolejno, tworząc skośną linię względem dłoni, ot cała filozofia *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lat, i mój penis zakrzywiony jest w prawa strone. Ciężko mi się przyznać ale mastururbuje sie prawa ręką. Nie mam zamiaru iśc do lekarza. myslałem że podziała masturbacja lewą ręką ale staram się nie masturbowac bo robie to zaczęsto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się odchyla w lewo/prawo jest wynik zbyt częstej masturbacji, prawa ręka- odchylenie w lewo, lewa ręką-odchylenie w prawa. Jeżeli bardzo leci wam na lewo zmiencie rękę na lewą, jak w prawo wam leci to na prawą zmiencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uczciwydobolu

Po korzystaniu z extra large moje stosunki znacznie sie wydluzyly. Mam teraz lepsza technike przez to ze mam wiekszego,jest mi latwiej zadowolic moja ukochana i ciesze sie ze ten srodek poznalem bo jest skuteczny i dal mi maksymalnie sporo przyjemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim malym przyjacielu sprawdzil sie tylko extra large http://extralarge.pl/ i dlatego moge go polecic smialo bo wiem ze mozna go w taki sposob powiekszyc. nawet trzepanie konika jest teraz przyjemniejsze:) i czuc ogromna roznice ,sama przyjemnosc w kazdej sytuacji:) naweet w pojedynke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość faraceutaprzyszly

Studiuję farmację i ten temat zaciekawił mnie od razu. Powiększanie penisa środkami farmakologicznymi. Sam bym tego lepiej nie wymyślił. Na szczęście pojawili się i tacy. Jednak trzeba wiedzieć co wybrać bo jest obecnie tego masę więc warto poczytać, skonsultować się i poradzić. W ciemno niczego nie brać. Ze swojej strony moim faworytem jest eXtra Large. Jest rewelacyjny! I najlepszy! Jedyny w swoim rodzaju. Wyróżnia się na tle innych tego typu środków. Do tego jego skład jest najbardziej naturalny ze wszystkich jakie znam i kojarzę. Posiada niesamowitą ilość zalet a największą z nich jest oczywiście sukces rozmiaru swojego członka. Przyznam się wam, że i ja miałem tę przyjemność poznać się z nim bliżej i naprawdę jest sztos. Znam się trochę na tym i mogę powiedzieć, że Ci którzy go wyprodukowali to specjaliści w swoim fachu. Mają wiedzę i umiejętności . A połączeniem tego wszystkiego jest właśnie eXtra Large. A cena jest naprawdę przystępna dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extralarge mam wrazenie ze stanie sie markowym swiatowym produktem. Wszystko na to wskazuje i to pod kazdym wzgledem. Jakosciowym, cenowym,skladnikowym. Mam nadzieje ze bede mial mozliwosc wkrotce go na sobie wyprobowac i poznac jego dzialania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×