Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogrubiony nasieniowód i małe jądra


Gość Andrzej KKK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej KKK

Witam :) Otóż mam taki problem że zauważyłem ostatnio u siebie że mam nasieniwód dziwnie pogrubiony (lewy) i nieiwem co jest grane ? czy to normalne czy nie ? I dodatkowe pytanie co do tego to : czy sperma przechowuje sie równomiernie w obu najądrzach ?? bo mam jakies wrażenie ze u mnie tylko w lewym jest produkowana . Prawy nasieniwód jest taki cieńki jak by go prawie niebyło . A drugi problem jest taki że na mój wiek (16lat ) wydaje mi sie ze mam małe jądra gdyż są one wielkości dwóch dużych winogron (prosze sie nie śmiać z przyrownania ) I zaczeło mnie to martwić ostatnio. Bardzo bym prosil o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że zauważyłem ostatnio u siebie że mam nasieniwód dziwnie pogrubiony (lewy) i nieiwem co jest grane ? czy to normalne czy nie ? - zapewne chodzi Ci o pogrubienie nie nasieniowodu lecz całego powrózka nasiennego (nasieniowód wchodzi w skład całego powrózka nasiennego i jest słabo wyczuwalny), być może powrózek nasienny jest pogrubiały na skutek występowania żylaków powrózka nasiennego, radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem - co do wielkości jąder też trzeba udać się z tym problemem do urologa, aby badaniem fizykalnym dokładnie określił ich prawidłowość, oczywiście wcześniej o tych problemach trzeba poinformować rodziców I dodatkowe pytanie co do tego to : czy sperma przechowuje sie równomiernie w obu najądrzach ? - tak, nie ma się czym przejmować zapewne wydzielana jest równomiernie przez oba najądrza w czasie wytrysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×