Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha, stan zapalny nerek i zawroty głowy przy HCV typu B


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem, w styczniu tego roku zaczalalem chorowac, co tydzien przez ok 2-3miesiace przechodzilem powazna *grype*, wysoka goraczka, bole brzucha, straszne samopoczucie. Dokladnie w co tygodniowym kursie, to wszystko utrzymywalo sie przez kilka dni i po tygodniu na nowo to samo.Po jakims czasie strasznie zaczal bolec mnie brzuch i lekarz powiedzial ze to nerki i przepisal mi odpowiednie leki, fakt, pomoglo, wszystko bylo ok przez kilka miesiecy, potem znowu sie zaczelo i znowu okazalo sie ze to nerki, znow te same tabletki na stan zapalny nerek i bylo ok. Postanowilem jednak pojsc do innego lekarza ktory to byl wzburzony zachowaniem swoich kolegow po fachu, jak sie okazalo takie dolegliwosci nerkowe nie sa czyms normalnym u 24 letniego faceta wiec skierowal mnie na USG, niestety czekam juz 2 miesiace na to usg i wreszcie dali mi termin na 16grudnia. Pisze do Pana poniewaz od ok miesiaca odczuwam klocie, czasami swedzienie w okolicach watroby, tyl, bok i przod watroby, czasami bol umiejscawia sie w nerkach i czuje jakgdyby wazyly on tone! strasznie mnie *ciągną w dól*, od kilku dni do tego bolu doszly zawroty głowy, zle samopoczucie, oslabienie. Nie pije alkoholu, mam zapalenie watroby typu B od conajmniej 16 lat, proby watrobowe robione w kwietniu, sierpniu, byly idealne. Zastanwiam sie czy mozliwym jest zeby *zly* stan nerek wplywal na watrobe rownierz? na zawroty glowy? oslabienie. Czy moze do nerek doszlo cos jeszcze. Czekam na usg i strasznie sie martwie poniewaz zdaje sobie sprawe ze hbs+ pewnego dnia moze po prostu zaatakowac i boje sie ze to wlasnie stalo. Czasem bol rownierz lokalizuje sie w okolicy sledziony. Dodam moze rownierz ze wykryto u mnie krwiomocz jednak lekarz powiedzial ze nie jest w stanie nic zrobic dopoki nie zobaczy wynikow USG. Prosze o rade, jezeli jest to mozliwe. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwym jest zeby *zly* stan nerek wplywal na watrobe rowniez?na zawroty glowy? - raczej nie powinien mieć stan nerek wpływu na wątrobę - niestety, ale ostateczną decyzję w sprawie dalszego postępowania w Pan przypadku podejmie się dopiero po wyniku USG (kamica nerek? kamica pęcherzyka żólciowego? stan morfologiczny wątroby, trzustki, śledziony?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×