Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uciążliwe kłucie w boku po zapaleniu miedniczki nerkowej


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dwa lata temu zachorowałam na zalpalenie prawej miedniczki nerkowej ,ale dostałam antybiotyki i szybko mi to minęło. Jednak teraz,od dwóch miesiecy odczuwam kłucie w prawej,dolnej częsci brzucha. Byłam dwa razy u lekarza internisty,dwa razy u urologa i kilka razy na izbie przyjęc w szpitalu-miałam robione 5 razy badanie ogólne moczu,trzy razy morfologie krwi,a nawet dwa razy USG jamy brzusznej.Wszystkie wyniki,według stwierdzenia lekarza mam bardzo dobre,jedynie w obu USG jest stwierdzenie*dyskretnie poszerzone UKM prawej nerki*. Lekarze twierdza,że nie powinno mnie boleć,ale niestety,boli mnie. Ból nie jest ciągły,raczej cykliczny.Potrafi ustąpić na parę dni,a potem znów nawraca.Brałam już furaginę,różnego rodzaju suplementy diety typu urosal i urosept ,jednak nic nie pomaga.A od dwóch dni bol nie ustepuje ani na chwilę. Proszę o pomoc !:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten ból wcale nie jest związany z układem moczowym (a tak z przedstawionych wyników można stwierdzić). Może ból jest związany np. z jakąś patologią w zakresie kręgosłupa, narządu rodnego lub nawet jelita grubego. Dlatego radziłbym w takim przypadku skonsultować się z ginekologiem, wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego, a jeśli wynik konsultacji ginekologicznej oraz wynik RTG okaże się prawidłowy należy rozważyć diagnostykę jelita grubego (nawet rozważyć kolonoskopię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×