Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Zrosty na brzuchu pod skórą po zastrzykach przeciwzakrzepowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania
Od osmiu tygodni mam noge w gipsie codziennie robie sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe .Od tych zastrzyków zrobiły mi sie zrosty pod skórą .Proszę o odpowiedz czy to normalne . Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Witam. Jestem po złamaniu kości reki lewej i kręgosłupa. Także biorę zastrzyki p.zakrzepowe Fraxiparine, podobnie jak Ty mam zrosty, zasinienia i odczuwam ból przy dotykaniu miejsc wkłócia. Jak pisze w ulotce, to normalne efekty działania tego leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rle

Biorę neoparin od 9 m-cy. I też mam zrosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×