Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie wątroby typu C


Gość zuza

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi odpowiedziec ile kosztyje leczenie? Czy NFZ cos refunduje? Moja mama przypadkiem dowiedziala sie,ze ma HCV jest emerytką. Boje się o syna i siebie bo razem mieszkamy.Czytalam na forach, ze koszt lecZenia to 3000 zł. miesiecznie. w moim przypadku to kosmiczna suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić podstawowe wyniki ANTY-HCV-tak dla ,,świętego spokoju,, Jest to badanie płatne,ale nie kosztuje dużo... Znam wypadki zakażeń w rodzinie...Nikt nie wie czy Pani mama nie ,,złapała,, wirusa od Pani,lub syna... Dopóki nie sprawdzi Pani,nie będzie spać spokojnie. W moim przypadku była kolejność taka,pierwszy dowiedział się mąż(oddając krew)potem poszłam ja...plus! No i moje dziecko...boże to było straszne,czekanie. Na szczęście-córka jest zdrowa. Obecnie z mężem jesteśmy na terapii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja trzy miesiace temu dowiedziałam sie ze mam hcv,będąc w polsce,a poniewaz od dwóch lat przebywam w Wielkiej Brytani tak też zaraz po powrocie poszłam tu do lekarza i po pwielu wynikach które niby byli dobre i nie wskazywały na to że jestem chora,lecz nie dawałam im spokoju bo dlaczego w polsce wyszedl wirus C,oczywiście zrobiono mi dodatkowe i diagnoza sie potwierdziła, też mam genetyp ten najgorszy szanse wyleczenia 50/50 17 lipca zaczynam leczenie lekarz mi opowiedzial wszystko jak to będzie przebiegało,dodal też gdyby te leczenie nie pomogło beda szukali innych srodków,a ja wiem ze się uda,no i zaraz przy leczeniu zaczynam pić sok z Noni,bo pomugł on w chrobie na raka mojej córce jak i ciezko chorej znajomej tak ze i ja się zabieram do picia go,też dużo czytalam na forum o leczeniu hcv i o skutkach ubocznych bylam przerażona o strachu ni powiem ,ale dosć tego czytania niechcę się więcej dołować,teraz kiedy jestem bardzo szczęsliwa nie poddam się i wiem ze mi się uda,wiem że tez niewarto za wiele czytać co pisza inni bo to nam nie pomaga,a wręcz przybija,trzeba wierzyć ze przezwyciezymy chorobę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fucktaxi@wp.pl

Wiem gdzie zagranicą leki na tą chorobę są dostępne i kosztują połowę tego co w Polsce. A Polska to kraj gdzie PiS każe nam umierać a lekarze maja wszystko gdzieś. Sam doświadczyłem tej choroby i się wyleczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×