Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaburzenia erekcji po urazie penisa


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i chciałbym zadać pare pytań związanych z erekcją członka.. Jakieś 3 miesiące zostałem mocno kopniety w miejsce intymne. Miałem posiniaczonego penisa oraz jądra i lewą noge w miejscu obok członka... NIe skierowałem się do lekarza bo uważałem że nic mi nie jest. Teraz po jakimś czasie mam problemy z erekcją tzn podczas mocnego podniecenia przy mojej dziewczynie występuje jednak musi najpierw dojść do dotyku, obydwoję widzimy i stwierdziliśmy że penis nie jest tak duży jak przed urazem poza tym jeśli cały czas się nie podniecam erekcja jest krótkotrwała... Podczas spoczynku w lewej części penisa czuję lekkie kłucie i tak jakby swędzenie z pieczeniem, mam wrażenie jakby w środku doszło do jakiegoś urazu. Czuję że podczas erekcji członek nie wypełnia się krwią jak wcześniej i sam opada.Mam zamiar iść z tym do lekarza jednak prywatnie ponieważ 2 lata temu byłem normalnie na zabiegu stulejki i odnoszę złe wrażenia co do poczucia spełnienia obowiązku lekarzy... Jest to bardzo krępująca sytuacja dla chłopaka w moim wieku więc bardzo proszę o jakiekolwiek uwagi i rady... Będe bardzo wdzięczny, dziękuje z góry i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba w tej sprawie udać się na konsultację do urologa. Problemy te, które Pan opisuje mogą być właśnie związane ze stanem po urazie członka (np. uszkodzenie ciał jamistych czy gąbczastych prącia). Dopiero urolog po badaniu wyjaśni w czym zaistniał ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×