Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nadgarstków przy poruszaniu nadgarstkami i kciukami


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bole nadgarstka w obydwu rekach,szczegolnie przy poruszaniu kciukami,ale rowniez przy manewrowaniu nadgarstkiem.Trwa juz to jakis czas..biore leki przeciwzapalne,ale to nic nie pomaga,slyszla,ze tzreba zrobic zabieg chirurgiczny,czy to konieczne?czy mozna sprobowac czegos innego bardziej z medycyny naturalnej?Nie chce rowniez przyjac zastrzykow sterydowych.Prosz o opinie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszla,ze tzreba zrobic zabieg chirurgiczny,czy to konieczne? - nie znam ostatecznego rozpoznania, nie znam rozpoznanej patologii, aby w tym przypadku polecać lub wykluczać zabieg operacyjny, operacje wykonuje się tylko w wybranych jednostkach chorobowych czy mozna sprobowac czegos innego bardziej z medycyny naturalnej? - bez konkretnych informacji klinicznych nie odpowiem jednoznacznie na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam u ortopedy ,mam trzaskajacy kciuk i zapalenie sciegien.Lekarz przekonal mnie do zastrzyku sterydowego w kciuk,moze teaz od razu w nadgarstek jednej reki.Powiedzial,ze napewno pomoze.Troche boje sie skutkow ubocznych zastrzykow ze sterydami,czy to prawda,ze sa minimalne i tylko moze lekko podskoczyc cukier? Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym jeszce prosic o porade.Mam rowniez wyniki testow z ciesni nadgarstka, kwalifikujace mnie na zabieg,poniewaz nie mam dretwienia dloni,dretwienie palcow zdzrza sie sporadycznie,lekarz zdecydowal sie na leczenie tego co najbardziej dokucza ,czyli kciuka i nadgarstkow.Prosze o opinie czy zapalenie sciegna nadgarstka i trzaskajacy palec moga byc przyczyna przewleklej ciesni?Kiedys mialam dretwienie nocne dloni,ale to przeszlo.Moze lepiej zrobic zabieg ciesni zanim wezme zastrzyki sterydowe.Bede wdzieczna za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×