Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Hemoroidy wewnętrzne odbytu


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wydaj mie sie,ze mam problem z hemoroidami wewnetzrnymi od 3 lat.Przy wyproznianiu pojawia sie krew.Nie czuje zadnego bolu .Dolega swiad w okolicach odbyty,wilgoc w okolicach odbyty.Krew pojawia sie przy koncu wyproznania.Probowalem roznych srodkow i pomagalo zazwyczaj tylko na misiac lub dwa i wraca ponownie.Mialem probem z hemoroidami zewnetrznymi w wieku 21 lat,mozliwe ze przez moja prace jaka mialem przez 4lata(kierowca)od ostatniego roku pojawia sie krew czesciej niz przez pierwsze dwa lata.Prawie codziennie po oproznieniu wystepuje krwawienie.Jestem w szwecji i slyszalem ze lekarze tutaj nie sa dobrzy.Obawiam sie isc do lekarza,bo boje sie ze to moze byc nowotwor :( Mam nadzieje ze to sa jednak hemoroidy wewnetrzne. Tomasz lat 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu Pana dolegliwości wynika rzeczywiście, że są to hemoroidy. Jeśli okresowo podkrwawiają to takie żylaki wewnętrzne muszą być leczone operacyjne. Środki farmakologiczne dadzą tylko okresową poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr-paweł

Podobną sytuację mam przez 35 lat, zróżnym nasileniem. Korzystałem z pomocy lekarskiej ale z różnym skutkiem. Dla mnie najważniejszy jest lekkostrawne jedzenie, ruch, czopki lub podne środki w razie potrzeby i oczywiście zachowanie warunków higienicznych. Najpierw trzeba jednak wykluczyć inne przyczyny krwawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez recepty super są czopki Procto Emorect. Ja właśnie zakończyłam batalię z hemoroidami. Dwa tygodnie brania czopków i nagle ulga. Są one na naturalnych składnikach i zawierają kwas hialuronowy, więc są bezpieczne i każdy może je stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukrecja

Procto emorect pomógł mi w pozbyciu się hemoroidów, których nabawiłam sie w ciąży i po porodzie. Dwa tygodnie systematycznego stosowania i upierdliwość nie powróciła do tej pory. Dawno o niej zapomniałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×