Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to zapalenie wyrostka robaczkowego?


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj wieczorem czuje kłucie w prawym dole biodrowym, dzisiaj rano nie miałam bolu lecz pojawiło sie lekkie klucie popołudniu. Nie mam zadnych znaków rozpoznawczych zapalenia tylko bóle gdy siedze. Będąc w ruchu ustaje. Mam pytanie czy to wyrostek robaczkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bezimienny

ja szczerze nie wiem ale chyba nie,lecz sam mam dylemat bo tez czaserm czuje uklucie od 2 dni,a po za tym innych objawow tez nie mam wiec nie wiem jest jeszcze 1 stara sprawdzona metoda na wyrostek.. poloz sie na plecach i zginajac prawa noge sproboj przylozyc ja do klatki piersiowej.jak w miejcu po prawej stronie poczujesz bol to na 90 % masz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogą być nerki... mnie strasznie kuło na wysokości jajników z przodu po obu stronach... jednostajny ból, jakby kolka, ktory trwał 4 dni i 4 noce... poszłam do rodzinnego po 1 dniu, powiedział,że to nie wyrostek, a jelita... dał mi jakieś bezsensowne leki... po 3 dniach udałam się do 3 szpitali i nigdzie nie chcieli mnie przyjąć ani nawet zbadać, mimo gorączki 38 stopni, bo stwierdzili, że to podłoże ginekologiczne i kazali udać się do zwykłej przychodni... poszłam do ginekologa... nie potrzebował wiele czasu aby stwierdzić, że to kamień w nerkach, a nie jajniki, zrobił usg... całe szczęście, że choć jeden lekarz mnie przyjął... potworna służba zdrowia... przecież mogłam na stałe uszkodzić nerki... teraz leżę i cierpię... gdy podnoszę prawą nogę też mnie boli, jak przy wyrostku... poproście kogoś aby was stuknął w dół pleców na wysokości nerek, jeśli zaboli, to znaczy, że problem jest z nerkami. A wtedy od razu do rodzinnego po badanie krwi, moczu, a później na pogotowie (ale najlepiej wieczorem, z tego co się przekonałam, w dzień mają wszystkich, szczególnie młodych w d****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×