Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsowanie ciała przy napadzie migotania przedsionków


Gość mirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój ojciec co kilka miesiecy 2-3 miewa migotanie przedsionków zle sie wtedy czuje caly jakby pulsuje jakby w rytm serca doskonale wiem kiedy ma wlasnie te migotania bo zawsze jak szedl na pogotowie z takimi objawami to kladli go do szpitala na kilka dni wlasnie z migotaniem. Od kilku lat okolo 3 ojciec niechce juz isc do lekarza z takimi objawami, niewiem czy mam mu to odpuscic czy jednak upierac sie zeby poszedl na pogotowie? Ojciec bierze leki jakies niepamietam jakie, takie migotanie trwa do 3 dni. Czy to jest bardzo grozne? Dodam jeszcze ze ojciec ma te problemy z sercem przez tarczyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam mu to odpuscic czy jednak upierac sie zeby poszedl na pogotowie? - nie wolno mu odpuszczać w tym względzie, musi zawsze udawać się na pogotowie w przypadku migotania przedsionków Czy to jest bardzo grozne? - takie zaburzenia rytmu serca muszą być kontrolowane przez kardiologa i odpowiednio leczona, napad migotania przedsionków może wyzwolić np. bardzo niebezpieczne powikłanie jakim jest zator płucny Dodam jeszcze ze ojciec ma te problemy z sercem przez tarczyce - unormowanie poziomu hormonów tarczycy we krwi powinno rozwiązać problem migotania przedsionków (może trzeba rozważyć usunięcie tarczycy w przypadku jej np. guzowatości), odpowiednim leczeniem tarczycy musi zająć się endokrynolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×