Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po zabiegu przepukliny pachwinowej i po jonoforezie u nastolatki


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam zabieg 19 sierpnia na przepuklinę pachwinową z założeniem siatki,po 2 dniach od zabiegu zaczeło mnie boleć na początku dostawałam ketonal potem mój lekarz prowadzący przepisał mi naproxen.Gdy te tabletki nie pomogły dostałam blokade ale ból się znacznie nasilił a lekarz wspomniał że jest tam jakaś kulka ale nie określił jaka.Teraz chodze na zabigi jonoforezy i ból coraz bardziej się nasila(już nie boli tylko wkoło blizny ale od lini pępka w dół, ból od blizny promieniuje aż do kolana)Mam pytanie co mam dalej robić? i co jest wskazane w takich przypadkach stosować?czy konieczny będzie drugi zabieg czy da się to wyleczyć bez zabiegu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co mam dalej robić? - trzeba nadal próbować opanowywać ból zabiegami rehabilitacyjnymi i może jeszcze spróbować zastosować dokładnie podaną blokadę z odpowiednim lekiem działającym miejscowo i co jest wskazane w takich przypadkach stosować? - spróbować zastosować także mocniejsze leki przeciwbólowe czy konieczny będzie drugi zabieg czy da się to wyleczyć bez zabiegu? - w ostateczności może okazać się konieczne wykonanie zabiegu, może powstał nerwiak, który trzeba usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×