Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napięcie z lewej strony pod żebrami


Gość tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co jakis czas miewam napiecie-bol z lewej strony pod zebrami. czesto temu towarzyszy bol glowy, niewielki oraz uczucie napiecia w tej czesci. im wieksze napiecie, po chwili wystepuja gazy oraz odbijanie. automatycznie wystepujace wzdecie zanika i pojawia sie ulga. i tak co kilka dluzszych chwil. jednoczesnie wtedy czuje sie zmeczony i ososowialy. chce mi sie pic. e dni temu wykonalem badanie USG: - pecherzyk zolciowy i drogi zolciowe sa prawidlowe - echostruktura watroby, trzustki, sledziony i nerek prawidlowa - watroba w linii srodkowo obojczykowej prawej wynosi 125mm - wneki watroby oraz sledziony nie sa powiekszone nerki, tarczyca ok, plat prawy wiekszy od lewego, ale mieszci sie w normie. zastanawia mnie fakt, tych napiec w okolicach lewego zebra. czy moze to byc zagiecie jelita, w ktorym to zbieraja sie toksyny o organizm samoczynnie co jakis czas sie oczyszcza?, nie wiem juz co to moze byc. przyznam sie szczerze, ze boje sie, iz to cos z jelitami. mam 33 lata,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy wyjaśniły się dolegliwości Pana?Czy udało się dojść do tego, co jest przyczyną?Bardzo zależałoby mi na odpowiedzi bo to samo jest u mojego męża.Bardzo proszę o info na e-mail: chiqui@wp.pl Z góry dziękuję i pozdarwiam Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×