Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z lewym jądrem, ból, ucisk, przesunięcie jądra


Gość Hubi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny dylemat gdyż jestem osobą wstydliwą i obawiam sie wizyty u urologa. Mianowicie jest to problem z lewym jądrem. Jakiś rok temu dostałęm centralnie w lewe jadrą piłką do tenisa (ból był niesamowity) ból przeszedł, ale pojawił się ucisk(tępy ból, uczucie ciężkośc)i w lewym podbrzuszu zauważyłem również że jądro uległo przesunieciu jest dużo niżej osadzone niż prawe poprostu samoistnie zwisa tak jakby lewe najądrze było dłuższe bądź przesniunięte ( o ile to możliwe) niestety czuje tak jakby to jądro pływało samoistnie musze je cały czas poprawiać, gdyż czuje dyskomfort, lewe najądrze jest zgrubiałe a podczas napinania mięsni brzucha czuje słaby przeszywający ból aż do jądra, dodam że nieczuje zadnych krostek podczas samokontrolnego badania. Ogólnie nie czuje bólu jądra tylko ucisk w podbrzuszu. Bardo prosze o rade i o pomoc. z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczna jest wizyta u urologa. Wstyd jest tu zupelnie nie na miejscu. Dla urologa to normalny kolejny pacjent potrzebujący leczenia. I należy to zrobić jak najprędzej, bo i tak czekaleś strasznie dlugo. Może okazać się, że wszystko jest w porządku, ale może trzeba coś podleczyć, aby uniknąć gorszych konsekwencji w przyszlości. Naprawdę wizyta u urologa to podstawa - tutaj bez badania nawet najlepszy specjalsta nie stwierdzi jak jest, a tym bardziej nie wyleczy Cię. Odwagi - to naprawdę nic takiego.We Wroclawiu mogę polecić urologa naprawdę świetnego i o wielkim poczuciu taktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z lewym jądrem byłem z tym u lekarza. stwierdził, że jest to infekcja i zapisał mi antybiotyk Ciprofloxacin 500mg i Ibuprofen. Brałem przez 7 dni i nie widać poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem od 4 dni boli mnie lewe jądro wczesniej zanim mnie bolało byłem na USG z prawym i zic nie wykryto ani na lewym ani na prawym wszystko było ok mineło półtora miesiąca a tu mnie zaczeło boleć prawe niewyczuwam żadnych guzów ani niejest wieksze niewiem co robić ?? doda że to zaczeło sie dziać gdy siedziałem wycierusach w przymierzalni szybko sie obruciłem i poczułem ze delikatnie se przycisłem własnie prawe jądro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj problem polega na tym, ze gdy siedze boli mnie prawe jadro.Promieniuje w podbrzusz. Gdy ukucne i mam ciasne spodnie jadro przesuwa sie powyzej penisa z prawej strony. Jest to dziwne uczucie bo gdy przesuwam je spowrotem na miejsce czuje jak przesuwa sie pod skora. W czasie wzwodu jadra sa bardzo scisniete pod czlonkiem co powoduje przesuniecie sie prawego na bok. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×