Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drgania w odbycie


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość u Karol Kapustka

Kiedyś mój znajomy kolega który y wyszedł jakiś czas temu z zakladu karnego za nie placenie swojej zonie alimentow poniewaz nie do konca wiedzial czy aby wszystkie dzieci sa jego, poniewaz kilkoro bylo rudych a on sam ma wlosy czarne jak kruk, ale do czegonzmierzam ten moj kolega Robert opowiadal mi zaraz po wyjsciu z tak zwanej puszki ze siedzial kiedys prawie rok w celi dwu osobowej z organista ktory takze nie placil alimentow, i ten organista kiedys popil po mszy wieczornej z koscielnym za pieniadze ktore brali z tacy prawdopodobnie, no ale dobczego zmierzam, ten moj kolega Robcio znał tez tego koscielnego, kupowal od niego wino mszalne, podobno straszny syf, ten koscielny mial brata, Kapucyna ktory kilka lat byl we wlochach, tam poznal zakonnice ktora miala problemy z palcem mlotkowatym w prawej stopie, ledwo chodzila, i ta zakonnica udala sie do lekarza aby jej pomogl z tym palcem mlotkowatym, i lekarz nie mogl jej chyba pomoc bo kazal jej udac sie na operacje aby ten palec usunac ale ona sie chyba nie zgodzila i napisala do jakiegos hinduskiego lekarza ktory robil takie operacje, i ten lekarz jej odpisal ze moze jej to zrobic ale musi leciec do indi bo on nie moze opuszczac kraju bo operowal haluksy corce prezydenta czy premiera juz nie pamietam, i ten premier albo prezydent powiedzial ze jak sie zle to zagoi to bedzie afera, kazal nawet siostrze pisac do papierza, wtedy chyba Racingera aby moze go jakos watykan odbil, z tego co pamietam to Kapucyn mowil ze z operacji nic nie wyszlo i siostra zakonna chyba chodzi w sandalach wiazanych pod pietami, ale ten Kapucyn polecil zakonnicy alby moze pojechala do nas do Polski tu nas fachowcow nie brakuje i wlasnie wtedy zakonnica wspomniala o  proboszczu z Polski ktory miał psa. Ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu. Sprawa toczyła się latami. W końcu ok. miesiąc temu jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna który wyszedł za afroamerykankę, której stryjeczny dziadek od strony brata zięcia miał zespół niespokojnych nóg. Znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu więc super maść którą produkują z kwasu fluorowodorowego i folii bąbelkowej. Maść pomogła natychmiast. Musiał wyjechać do Teksasu by ją zdobyć. Ta poznał cudowną azjatkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki. Do czego zmierzam, otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z krzywym palcem u lewej stopy. I właśnie kolega syna tej ciotki siedział ostatnio z Robsonem i wspominał ze mu dupa wibruje i szukam na tym forum czy cos może mu pomóc, na poczatku myślałem ze to moze Robson go zaladował w kakao i mu wibruje ale juz wiem ze takich przypadków jest wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosczdolegliwosciami

mozecie sie usmiac ale zajrzyjcie sobie na kanal "jasna strona" niestety nie pamietam dokladnie ktory to byl filmik ale jest tam mowa o odkrytej przypadlosci ktora polega nad tym ze sie odczuwa wibracje telefonu, cos z przywiazaniem do telefonu tez o tym jest mowa nie chce wprowadzac w blad bo juz dokaldnie nie pamietam ale na pewno takie zagadnienie bylo poruszane w filmie

co do dolegliwosci- jestem osoba mloda i rowniez ja mialam przez jakis czas (drgania w odbycie- oczywiscie nie wspominalam zadnemu lekarzowi o tym (i jakos minelo odpukac) oraz mialam tez juz powazniejsze nagle ataki bolu w odbycie/ jelicie grubym - trwaly wprawdzie krotko kolo kilkadziesiat sekund (ale jak silne to wiecznosc sie wydaje) i pojawialy sie nagle. mialam kolonoskopie (nie z tego powodu, podejrzewano u mnie polipy), przeszlam do badanie i okazalo sie ze nic mi nie dolega takze nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2012 o 17:47, Gość Asia napisał:

Też mam taki problem.Od jakiegoś czasu coś zaczęło we mnie pulsować najpierw w jednym miejscu (w esicy chyba) a potem rozprzestrzeniło się na całe ciało.Są to charakterystyczne, przeszywające,rytmiczne,jakby przerywane drgania,wibracje,trzęsienia.Kurczenie się i rozkurczanie czegoś.Są w jelitach,odbycie,pod skórą - głównie w pośladkach,udach,biodrach.Czuję jak to coś czasem pływa pod skórą moich ud lub w pośladku,odbycie lub jelicie cienkim.Porusza się wtedy w charakterystyczny sposób - pływa w *w prawo i w lewo* *w tą i z powrotem*.Odczuwam też mrowienie,jakby właśnie mikroskopijne robaki się przemieszczały pod skórą.Coś przemieszcza się cały czas drgając sobie.Wiem że to jakaś zaraza lub choroba pasożytnicza.Do tego pojawiło mi się uczucie napięcia w tylnej częsci głowy oraz czarne męty przed oczami.Miałam przejściowe zaczerwienienie pod jednym zebrem a potem pod drugim,właśnie w miejscach gdzie wówczas to czułam.Pobolewanie jelit.Ruchy czegoś w brzuchu. Natomiast gdy podłoże piętę pod tyłek czuję wyraźnie jak to coś pulsuje mi nawet na pięcie w taki przeszywający sposób. Jakby z odbytu promieniowało na piętę przez ubranie. Czuję się cała podrażniona i swędząca w środku, zwłaszcza w jelitach. Czuję się jakby coś utkało pajęczynę w moim ciele.Wiem że nie tylko ja mam taki problem,bo czytałam podobne wpisy.To chyba jakiaś nowa zaraza,skoro nikt nie wie co to jest.Mam nadzieję że środowisko medyczne zwróci na nią uwagę.A i jeszcze jedno - nie dajcie sobie wmówić nerwicy - to absurd.

W zyciu sie tak nie usmialam :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2015 o 12:24, Gość Tad napisał:

Te drgania i wibracje w okolicach odbytu w większości są z niskiego poziomu Mg,K i Ca. Dzisiejsza nasza dieta jest uboga w te pierwiastki szczególnie w Mg. Picie kawy wypłukuje je z organizmu. Niektórzy słabiej przyswajają te pierwiastki.Trzeba zbadać poziom tych pierwiastków. Należy zacząć szukać od najprostszych przyczyn a nie od poważnych chorób. Pozdrawiam.

Kawa nie wypłukuje magnezu, to często powtarzany mit. Kawa sama w sobie zawiera więcej magnezu niż wam się wydaję. Picie kawy tak naprawdę go uzupełnia. Jest to jednak nadal niewystarczająca ilość w naszej diecie. Picie samej kawy nie wystarczy, trzeba się wspomagać dodatkowymi suplementami. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×