Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujący ból u nasady prącia promieniujący do nasieniowodów


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około tygodnia męczą mnie dość silne bóle u nasady penisa, dokładnie po obu jego bokach i pod nim, zaznaczyłem to miejsce na przykładowym rysunku: http://zapodaj.net/images/6d21de04b685.jpg. Ból promieniuje też na nasieniowody. Ból jest stały, niezależnie czy penis jest w spoczynku czy w erekcji, a najgorzej jest w nocy ponieważ ból nie daje mi spać. Jest to ból w rodzaju kłucia, czasem nawet pieczenia. Zaczęło się to od tego, że gdy penis był w erekcji trochę za mocno dogiąłem go do podbrzusza, mimo oporu, ale wtedy nie czułem żadnego bólu, uaktywnił się dopiero dzień po i w ciągu ostatnich kilku dni nasilił się. Czy mogło dojść do jakiegoś nadwyrężenia? Czy minie to samo czy mam się zgłosić do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogło dojść do jakiegoś nadwyrężenia? - tak, jest to możliwe chociaż bóle w przeciągu tygodnia powinny już powoli ustępować Czy minie to samo czy mam się zgłosić do lekarza? - jeśli nie minie w przeciągu kilku dni najlepiej w tej sprawie skonsultować się z urologiem, gdyż objawy mogą także sugerować stan zapalny prostaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ból chyba powoli ustępuje, noce już przesypiam, tylko po przebudzeniu i w dzień jeszcze się utrzymuje, choć jest trochę mniejszy. Co do prostaty, to czy w moim wieku (23 lata) jest to możliwe? Niedawno miałem robione usg jamy brzusznej i tam z prostatą wyszło wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×