Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przecięcie wędzidełka przy penisie


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z za krótkim wędzidełkiem penisa. przy podnieceniu gdy członek (stoi) odczuwam ból przy tej takiej lince (chodzi o te wędzidełko ). I mam pytanie do specjalisty bo słyszałem od kilku osób że można to samemu przeciąć i problem ustanie. Czy to prawda ?? Czy nawet jeśli nie, to czy można rozwiązać problem samemu?? Proszę o bardzo poważną odpowiedź. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie do specjalisty bo słyszałem od kilku osób że można to samemu przeciąć i problem ustanie. Czy to prawda ? - nawet nie próbuj, w czasie takiej czynności może dojść do silnego krwotoku, który będzie wymagał pilnej hospitalizacji i zaopatrzenia chirurgicznego Czy nawet jeśli nie, to czy można rozwiązać problem samemu? - nie da się problemu rozwiązać samemu, trzeba w tej sprawie udać się do urologa, tylko zabieg wykonany przez urologa może być bezpieczny i efektywny (zbyt duże podcięcie wędzidełka może wyzwolić zaś efekt opadania napletka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można samu przeciąć wędzidełko na penisie?? Proszę o jakieś zdjęcia jak ktoś to zrobił, i w jaki sposób i jak wyglądał przed i po przecięciu i zgojeniu. Czy jak przetnę to doznania erotyczne pogorszą się? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis wyglada na bezuzyteczny :) ale zostawie pytanko czy za krotkie wedzidelko moze zachamowac powiekszanie czlonka?? przez 6 lat uzywalem przeroznych codow, ale moj czlonek powiekszyl sie moze 0.5 cm , a podczas stosunku kiedy mam juz dojsc moj czlonek jest jakby przyduszony i nie moge dojsc czy podciecie wedzidelka mogloby rozwiazac te problemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wes namocz to wedzidełko w spirytusie salicynowym aby to znieczulic i żeletką delikatnie to nadetnij.. Potem wsać kawałeczek waty albo coś podobnego jakiś wacik zeby znów sie nie zrosło.. Po problemie bedzie to jest sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zadowolony

Mi peklo wedzidelko w czasie bzykanka w wieku 19l. I jest ok. Napletek teraz schodzi mi do konca i Czapa jak u prawdziwka i do okola paleczkowate narosla,brodaweczki do podniecania dziewczynek. Obwod grzybka 14cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×