Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka, ból brzucha i nóg po usunięciu polipów z esicy


Gość Krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu,po operacji IV stopnia żylaków odbytu,miałam robioną kolonoskopie.Wynik -dwa drobne polipki w dystalnym odcinku esicy-usunięto kleszczykami.Polipi hyperplastici.Od ponad dwóch miesięcy mam biegunkę.Na poczatku z obfitym krwawieniem.Aktualnie nie widzę krwi ale boli mnie brzuch,mam wciąż parcie i nie czuje się najlepiej.Stolce sa wyrażnie ołówkowate o zmiennym zabarwieniu.Nie wiem,co to znaczy.Na wizytę u gastrologa jestem umówiona dopiero w przyszłym roku.Do tego bolą mnie nogi na wysokości bioder i często stopy.Mam czasem nudności i temp.37 stopni.Minimalnie spadam na wadze,chociaż jem bez ograniczeń.Wcześniej miałam problemy z nadwagą.Ostatnio chorowałam na zapalenie oskrzeli.Dpoiero po serii czterech antybiotyków/w tym 10 zastrzyków/,ustąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za tak blyskawiczną odpowiedz.Jeśli mogę,poproszę o krótki opis ewentualnych komplikacji,związanych ze wznową polipów.Czy może to doprowadzić do raka złośliwego.Pytam,poniewaz chcę wiedziec,czy muszę koniecznie wydac pieniądze na prywatną wizyte.Jestem rencistka/51lat/,w związku z tym mam niewielkie srodki finansowe.Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z polipów może przeobrazić się w nowotwór. Jednak polipy przerostowe praktycznie nie ulegają złośliwieniu. Trzeba jednak wykluczyć właśnie zezłośliwienie tych zmian, powstanie nowych guzów, czy też jakiegoś ogniska zapalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×